Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 

SYSTEMY POD FOTOWOLTAIKĘ

50 lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji regałów magazynowych pozwoliło METASISTEM zaadoptować szereg rozwiązań i komponentów do budowy konstrukcji specjalistycznych i profesjonalnych. W ramach rozwoju produktów powstały systemowe rozwiązania dla budowy elastycznych i bezśrubowych instalacji z zastosowaniem zintegrowanych podzespołów do montażu paneli fotowoltaicznych w obiektach takich jak szklarnie, farmy fotowoltaiczne, czy car porty.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszymi rozwiązaniami. Szukamy partnerów do współpracy, począwszy od projektantów, instalatorów, dystrybutorów i producentów paneli fotowoltaicznych. 

Szybki montaż

SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ

regały ze stali cynkowanej

100% STAL CYNKOWANA

Jakość

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

stelaż pod fotowoltaikę
KONSTRUKCJE POD FOTOWOLTAIKĘ

Elastyczność oraz unikalność naszych systemów pozwala na ich różnorodne zastosowanie. Jednym z obiecujących i rozwijających się kierunków jest wykorzystanie know how i dostępnych rozwiązań w budowie obiektów specjalistycznych takich jak konstrukcje i szklarnie pod fotowoltaikę.

Zmiany klimatu, regulacje prawne, ale i trendy wskazują na co raz częstsze kierunki rozwoju wykorzystania energii odnawialnej. Najczęściej energia pozyskiwana jest dzięki panelom słonecznym, które instalowane są głównie na polach oraz dużych przestrzeniach dachów. Szklarnie to nowy kierunek instalacji fotowoltaiki, który jest dla nas wyzwaniem i jednocześnie celem.

wiaty pod samochody producent

CAR PORT

Mini elektrownia PV lub wiata zadaszona panelami fotowoltaicznymi  jest rozwiązaniem, które niebawem znajdzie zastosowanie w każdej firmie jak i gospodarstwie domowym. Inwestując w przyszłość, stawiamy na nowe rozwiązania w zastosowaniu systemów, które na co dzień wykorzystujemy do budowy regałów magazynowych. 

Projektowane i produkowane indywidualnie w wersji jedno, dwu, czy wielostanowiskowych konstrukcji pod mini elektrownię PV to rozwiązanie dla firm i osób prywatnych. Wysoka jakość produktu wykonana z systemowych podzespołów, dedykowanych do instalacji paneli solarnych daje nieskończone możliwości konfiguracji instalacji. Szukamy partnerów takich jak biura projektowe, producentów, dystrybutorów i instalatorów paneli fotowoltaicznych, którzy poszukują sprawdzonych i systemowych rozwiązań konstrukcyjnych.

POTRZEBUJESZ WYCENY?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

POZOSTAŁE SYSTEMY REGAŁÓW PÓŁKOWYCH

dostawa cert
REGALY POLKOWE SUPER123

REGAŁY PÓŁKOWE

Wysokiej jakości system regałów półkowych przeznaczony do zastosowań profesjonalnych, branży przemysłowej i magazynowej. Produkt dedykowany dla zabudowy wielopoziomowej w instalacjach antresol magazynowych półkowych. System kompatybilny i zintegrowany z regałami oraz komponentami regałów półkowych Super 1-2-3

regały bezśrubowe

SZYBKI, ŁATWY I BEZŚRUBOWY MONTAŻ

montaż półki co 33 mm

MONTAŻ PÓŁKI CO 33MM

regały ze stali cynkowanej

100% STAL CYNKOWANA

regały magazynowe producent warszawa

REGAŁY PALETOWE

System regałów typu long span przeznaczony dla dużych gabarytów oraz w miejscach gdzie występuję zapotrzebowanie na bardzo długie i głębokie półki. Cały system wykonany jest ze stali cynkowanej, gdzie wypełnieniem półek są panele cynkowane.

regały ze stali cynkowanej z certyfikatem CE

JAKOŚĆ CERTYFIKOWANA

regały ze stali cynkowanej

100% STAL CYNKOWANA

regały ze stali cynkowanej

PROFIL SŁUPKA ZAMKNIĘTY

NASI KLIENCI

Dlaczego my?