Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 
STRONA GŁÓWNA CBTC
Strona główna > Doradztwo i projektowanie

DORADZTWO I PROJEKTOWANIE

Consulting logistyczno-magazynowy

CBTC kontakt ikona

Indywidualna konsultacja

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych

Profesjonalne wsparcie w zakresie logistyki i magazynowania

Zależy Ci na kompleksowej obsłudze w zakresie doboru regałów magazynowych? W CBTC zapewniamy klientom profesjonalne doradztwo logistyczno-magazynowe oraz projektowanie wyposażenia magazynów zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako międzynarodowy partner ds. sprzedaży marki METALSISTEM w Polsce. Zrealizowaliśmy projekty dla wielu branż, z sukcesem zwiększając efektywność procesów magazynowych. Jesteśmy zaangażowani w realizację kompleksowych rozwiązań, które mają jasny cel: zmaksymalizować wydajność i bezpieczeństwo w magazynie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – współpraca z naszą firmą zawsze przebiega sprawnie, rzetelnie i terminowo, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi.

Doradztwo logistyczno-magazynowe – wsparcie oparte na wiedzy i doświadczeniu

Specjalizacją CBTC jest kompleksowe wyposażenie magazynów w regały magazynowe METALSISTEM. Oferujemy klientom regały półkowe, paletowe oraz antresole magazynowe dostosowane do indywidualnych wymagań w zakresie składowania. Współpracę zawsze rozpoczynamy od dokładnej analizy klienta, dostępnej powierzchni, procesów jakie zachodzą w magazynie. Na podstawie pomiaru możliwości oraz potrzeb firmy doradzamy w zakresie najlepszych, kompleksowych rozwiązań.

Nasz zespół zapewnia doradztwo logistyczno-magazynowe dla wielu sektorów. Wśród realizacji CBTC można znaleźć wyposażenie magazynów dla branży e-commerce, motoryzacyjnej, archiwizacyjnej, sieci i salonów sprzedaży, chłodni i mroźni. Obsługujemy magazyny i centra logistyczno-magazynowe na terenie całej Polski i UE. Warto nam zaufać – wiedza i doświadczenie naszego zespołu to najlepsza gwarancja, że wyposażenie techniczne magazynu spełni wszystkie oczekiwania klienta.

Doradztwo logistyczne
270 tys. m²
Powierzchni produkcji
200

Dystrybutorów oraz
placówek sprzedaży

80

Przedstawicielstw na świecie

50 lat metalsistem

Projektowanie wyposażenia magazynów zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta

Kolejnym etapem współpracy z naszą firmą jest projektowanie wyposażenia magazynu. Przygotowując projekt, każdorazowo stawiamy sobie za cel maksymalne wykorzystanie kubatury magazynu, optymalizację przestrzeni i zwiększenie efektywności operacyjnej w firmie. Proponujemy naszym klientom innowacyjne systemy METALSISTEM, włoskiego producenta regałów magazynowych, cenionego na arenie międzynarodowej za funkcjonalność i wszechstronność swoich rozwiązań. Decydując się na współpracę z CBTC masz pewność realizacji na czas, otrzymujesz solidne i trwałe systemy, 5-letnią gwarancję oraz profesjonalne doradztwo i projektowanie.

POTRZEBUJESZ DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych

POTRZEBUJESZ
DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

Kompleksowe wyposażenie magazynów – zapraszamy do współpracy

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu. Doradzając, projektując i dostarczając techniczne wyposażenie magazynu dla klientów dbamy o rzetelność i terminowość, co przekłada się na pełną satysfakcję ze współpracy. Zaufało nam ponad 4 tys. klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje regały półkowe i paletowe, w tym:

W razie jakichkolwiek pytań o wyposażenie hal magazynowych służymy pomocą.

Dlaczego my?