METALSISTEM Producent regałów metalowych od 1970r.

regały półkowe metalowe system 1-2-3 Metalsistem

REGAŁY PÓŁKOWE

Lider wśród półkowych regałów magazynowych, produkowany od 1970 r. System charakteryzuje najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny oraz najszersza paleta dostępnych długości i głębokości półki wśród regałów metalowych. Regały półkowe wykonane są w 100% ze stali cynkowanej i posiadają rozwiązania dedykowane na wielu branż, m.in. drążki na wieszaki, szuflady, bogatą linię separacji i wypełnień półek.
GALERIA >     

REGAŁY NA OPONY

System przeznaczony do przechowywania i magazynowania opon, opon z felgami oraz felg samochodowych dla wszystkich rodzajów aut samochodowych. Jest to system regałów półkowych przeznaczony dla profesjonalistów, którzy cenią jakość wykonania, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania oraz korzystną cenę. Wykorzystywany w serwisach, warsztatach i salonach samochodowych, hotelach opon oraz do zabudowy kontenerów.
regały półkowe na opony felgi i koła
regały półkowe do archiwum cbtc metalsistem

REGAŁY DO ARCHIWUM

Certyfikowane, stabilne i bezpieczne regały półkowe dedykowane do składowania akt, segregatorów i pudełek archiwalnych. Posiadają szereg udogodnień dla branży archiwizacyjnej takie jak ograniczniki boczne i tyle, zabudowy ścian z siatki lub pełnej blachy, bogatą linię separacji lub podziałek półek. Głębokość półek od 32 do 80 cm oraz długość póki od 60 do 180 cm, możliwość łączenia półek w literę L i U pozwala na maksymalne wykorzystanie każdej przestrzeni.

REGAŁY JEZDZNE MOBIEASY I MOBIFRONT

Unikalne na rynku polskim systemy regałów półkowych jezdnych, których montaż nie wymaga ingerencji w posadzkę. Dodatkowo brak konieczności obudowy
i zastosowanie przesuwu ręcznego znacząco ogranicza koszty przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Idealne rozwiązania dla małych powierzchni jak i dużych magazynów. System wykorzystywany w archiwach, zapleczach serwisów
i salonów samochodowych oraz tam, gdzie jest konieczność maksymalnego wypełnienia przestrzeni regałami półkowymi.
regały magazynowe metalowe jezdne cbtc

REGAŁY METALOWE SUPER 1-2-3

Produkt dostępny z magazynu
Krótszy czas montażu o 30%
Bezpośrednio od producenta

REGAŁY NA OPONY

System kompatybilny z regałami półkowymi
100% stal cynkowana, certyfikowana jakość
Do H: 3500 mm dostępny prosto z magazynu

REGAŁY DO ARCHIWUM

Dedykowane rozwiązanie dostępne z magazynu
System regałów produkowany od 1970 r.
Dostępne w ekonomicznej wersji jezdnej

REGAŁY JEZDZNE
MOBIEASY I MOBIFRONT

Brak konieczności zakotwienia do posadzki
30% tańszy od standardowych systemów jezdnych
Przesuw ręczny boczny lub wysuwany do przodu

POTRZEBUJESZ
DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.
DLACZEGO MY?
szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu dostawa 24h 48h darmowa dostawa regałów magazynowych
Szybka Realizacja

48h dla regałów półkowych

konkurencyjne oferty regałów magazynowych cbtc metalsistem
Konkurencyjne Oferty
Ceny bezpośrednio od producenta
profesjonalna obsługa pomoc w regałach magazynowych regały magazynowe
Profesjonalna Obsługa
Doradzamy i projektujemy
szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu
3 Tygodnie Produkcji
Dla dużych projektów
szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji konkurencyjne oferty
Wieloletnie Doświadczenie
Producent regałów od 1970r.
SZYBKA REALIZACJA
48h dla regałów półkowych
3 TYGODNIE PRODUKCJI
Dla dużych projektów
PROFESJONALNA OBSŁUGA
Doradzamy i projektujemy
KONKURENCYJNE OFERTY
Ceny bezpośrednio od producenta
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Regały produkowane od 1970 r.

POTRZEBUJESZ DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu.
Odezwiemy się do Ciebie.
cbtc producent regałów magazynowych
NASI KLIENCI
NASZE REALIZACJE
Realizacja magazynu e-commerce dla spółki Primavera Parfum w
PANATTONI PARK
WARSAW NORTH
1700 regałów półkowych
z separatorami,
50780 lokalizacji
NASI KLIENCI

CBTC projektuje i dostarcza klientom regały półkowe wykonane w 100% ze stali cynkowanej. Nasze produkty powstają w oparciu o wieloletnią tradycję, są solidne, trwałe i bardzo wszechstronne. Dzięki szerokiej palecie dostępnych parametrów półek, jesteśmy w stanie tworzyć systemy dopasowane do specyfiki różnych branż oraz indywidualnych wymagań klientów. Nasze regały półkowe metalowe doskonale sprawdzają się m.in. w serwisach i warsztatach samochodowych, a także jako regały do archiwum. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań o dostępne rozwiązania prosimy o kontakt – służymy profesjonalnym doradztwem.

Regały półkowe do składowania ręcznego – rodzaje wyposażenia magazynów

Oferta naszej firmy jest rozbudowana. Jako producent regałów magazynowych posiadamy najszerszą na rynku paletę długości i głębokości półek magazynowych, do których posiadamy wypełnienia ze stali cynkowanej, półki perforowane metalowe oraz plastikowe. Oferujemy także wypełnienia siatkowe oraz z płyty OSB i MDF. Dysponujemy bogatą linią separacji oraz akcesoriów, dzięki czemu dostarczamy klientom regały półkowe magazynowe przystosowane do magazynowania niestandardowych i niejednorodnych towarów. W ramach naszych usług łączymy różne systemy wyposażenia magazynów, przeznaczone do składowania ręcznego i składowanie palet.

Realizując zamówienia na regały magazynowe półkowe, dokładnie analizujemy procesy zachodzące w magazynach naszych klientów, doradzamy w doborze najlepszych systemów i projektujemy indywidualne rozwiązania. Dzięki temu masz pewność, że nasze regały spełnią Twoje oczekiwania w zakresie efektywnego składowania towaru. Warto podkreślić też, że produkujemy regały do magazynu półkowe w najkrótszych na rynku terminach, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Dlaczego regały półkowe metalowe marki METALSISTEM?

CBTC jest oficjalnym przedstawicielem METALSISTEM, marki o wieloletniej tradycji w projektowaniu i organizacji przestrzeni magazynowej. W naszej ofercie posiadamy 4 systemy regałów półkowych, które dobieramy w zależności od wagi i wielkości składowanego asortymentu. Wszechstronność naszych rozwiązań pozwala zaprojektować system tak, by to regały dostosować do potrzeb składowania klienta i maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową.

Przewagą konkurencyjną naszych regałów jest łatwość i szybkość montażu, demontażu oraz relokacji półki na każdym etapie użytkowania regałów. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie rozwiązania w ramach regałów półkowych produkowane są w 100% ze stali cynkowanej od 1970 r. To najlepsza gwarancja, że oferowane regały metalowe mają wysoką jakość.

Unikalne rozwiązania wśród regałów półkowych

Poszukujesz systemu do składowania drobnicowych produktów, butów w pudełkach, ubrań na wieszakach, elementów o dużych gabarytach? Niezależnie od tego, jakie regały półkowe Cię interesują, jako producent przygotujemy indywidualny projekt uwzględniający analizę Twoich potrzeb oraz procesów logistycznych. Posiadamy najszerszą w Polsce paletę długości i głębokości półek, wysokości regałów oraz tabelę dopuszczalnych obciążeń. Dostarczamy klientom m.in. regały na opony, do archiwum, jak również unikalne regały jezdne. Jesteśmy przygotowani na współczesne wytyczne BHP i przepisy p. poż., które coraz częściej uwzględniamy w projektach wyposażenia magazynów wielkopowierzchniowych.

Przewaga systemów regałów półkowych

Nasza oferta to regały półkowe, których cena ma korzystny stosunek do jakości. Wszechstronność i unikalność rozwiązań pozwala nam zaoferować system regałów półkowych dokładnie odpowiadający potrzebom inwestora. Daje to nam przekonanie, że każdy klient płaci faktycznie za to, czego potrzebuje. Dodatkowo, zawsze podkreślamy jakość naszego asortymentu. Nasze systemy wykonane są z certyfikowanej, zimnogiętej blachy ocynkowanej, co pozwala nam dostarczać łatwo montowane, lekkie regały półkowe.

Zachęcamy do skorzystania z oferty CBTC. Regały półkowe od zawsze były naszą specjalizacją, dlatego w ramach tego segmentu produktu prowadzimy magazyn centralny w Polsce i zapewniamy klientom szeroką linię rozwiązań bezpośrednio z magazynu. Oferujemy regały półkowe, jak również regały paletowe bezpośrednio od producenta.