METALSISTEM Producent regałów metalowych od 1970r.

regały półkowe metalowe system 1-2-3 Metalsistem

REGAŁY PÓŁKOWE METALOWE SUPER 1-2-3

Lider wśród półkowych regałów magazynowych, produkowany od 1970 r. System charakteryzuje najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny oraz najszersza paleta dostępnych długości i głębokości półki wśród regałów metalowych. Regały półkowe wykonane są w 100% ze stali cynkowanej i posiadają rozwiązania dedykowane na wielu branż, m.in. drążki na wieszaki, szuflady, bogatą linię separacji i wypełnień półek.
GALERIA >     

REGAŁY NA OPONY

System przeznaczony do przechowywania i magazynowania opon, opon z felgami oraz felg samochodowych dla wszystkich rodzajów aut samochodowych. Jest to system regałów półkowych przeznaczony dla profesjonalistów, którzy cenią jakość wykonania, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania oraz korzystną cenę. Wykorzystywany w serwisach, warsztatach i salonach samochodowych, hotelach opon oraz do zabudowy kontenerów.
regały półkowe na opony felgi i koła
regały półkowe do archiwum cbtc metalsistem

REGAŁY DO ARCHIWUM

Certyfikowane, stabilne i bezpieczne regały półkowe dedykowane do składowania akt, segregatorów i pudełek archiwalnych. Posiadają szereg udogodnień dla branży archiwizacyjnej takie jak ograniczniki boczne i tyle, zabudowy ścian z siatki lub pełnej blachy, bogatą linię separacji lub podziałek półek. Głębokość półek od 32 do 80 cm oraz długość póki od 60 do 180 cm, możliwość łączenia półek w literę L i U pozwala na maksymalne wykorzystanie każdej przestrzeni.

REGAŁY JEZDZNE MOBIEASY I MOBIFRONT

Unikalne na rynku polskim systemy regałów półkowych jezdnych, których montaż nie wymaga ingerencji w posadzkę. Dodatkowo brak konieczności obudowy
i zastosowanie przesuwu ręcznego znacząco ogranicza koszty przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Idealne rozwiązania dla małych powierzchni jak i dużych magazynów. System wykorzystywany w archiwach, zapleczach serwisów
i salonów samochodowych oraz tam, gdzie jest konieczność maksymalnego wypełnienia przestrzeni regałami półkowymi.
regały magazynowe metalowe jezdne cbtc
regały półkowe metalowe system 1-2-3 Metalsistem

REGAŁY PÓŁKOWE METALOWE SUPER 1-2-3

Produkt dostępny z magazynu
Krótszy czas montażu o 30%
Bezpośrednio od producenta
regały półkowe na opony felgi i koła

REGAŁY NA OPONY

System kompatybilny z regałami półkowymi
100% stal cynkowana, certyfikowana jakość
Do H: 3500 mm dostępny bezpośrednio z magazynu
regały półkowe do archiwum cbtc metalsistem

REGAŁY DO ARCHIWUM

Dedykowane rozwiązanie dostępne z magazynu
System regałów produkowany od 1970 r.
Dostępne w ekonomicznej wersji jezdnej
regały magazynowe metalowe jezdne cbtc

REGAŁY JEZDZNE
MOBIEASY I MOBIFRONT

Brak konieczności zakotwienia do posadzki
30% tańszy od standardowych systemów jezdnych
Przesuw ręczny boczny lub wysuwany do przodu

POTRZEBUJESZ DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu lub wypełnij formularz.
Odezwiemy się do Ciebie.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
regały magazynowe metalowe cbtc metalsistem
SZYBKA REALIZACJA
48h dla regałów półkowych
3 TYGODNIE PRODUKCJI
Dla dużych projektów
PROFESJONALNA OBSŁUGA
Doradzamy i projektujemy
KONKURENCYJNE OFERTY
Ceny bezpośrednio od producenta
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Regały produkowane od 1970 r.

DLACZEGO MY

 

 

 

regały magazynowe metalowe cbtc metalsistem
SZYBKA REALIZACJA

48h dla regałów półkowych

KONKURENCYJNE OFERTY

Ceny bezpośrednio od producenta

PROFESJONALNA OBSŁUGA
Doradzamy i projektujemy
3 TYGODNIE PRODUKCJI

Dla dużych projektów

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Producent regałów od 1970 r.

Regały półkowe jako fundament składowania ręcznego

Regały półkowe instalowane są wszędzie tam gdzie konfekcjonowane lub magazynowane są produkty z wykorzystaniem obsługi ręcznej ładunków. Dotyczy to większości branż handlowych, które swoją sprzedaż realizują w sposób tradycyjny jak i w sektorze e-commerce. Dodatkowo praktycznie 100% firm wykorzystuje regały półkowe do archiwizowania dokumentów, które obsługiwane są za pomocy siły fizycznej. Tak naprawdę niezależnie od branży a wszędzie tam, gdzie produkty nie są paletyzowane, a składowane w pojemnikach, kartonach, opakowaniach jednostkowych lub luzem regały półkowe znajdują swoje zastosowanie.

Dlaczego regały półkowe marki METALSISTEM

W naszej ofercie posiadamy 4 systemy regałów półkowych, które dobieramy w zależności od wagi i wielkości składowanego asortymentu. Wszechstronność naszych rozwiązań pozwala zaprojektować system tak by to regały dostosować do potrzeb składowania klienta i maksymalne wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową. Przewagą konkurencyjną naszych regałów jest łatwość i szybkość montażu, demontażu oraz relokacji półki na każdym etapie użytkowania regałów. Warto podkreślić, że wszystkie rozwiązania w ramach regałów półkowych produkowane są w 100% ze stali cynkowanej od 1970 r.

Unikalne rozwiązania wśród regałów półkowych

Niezależnie, czy składujesz drobnicowe produkty, buty w pudełkach, ubrania na wieszakach, czy elementy o dużych gabarytach, każdorazowo przygotowujemy indywidualny projekt uwzględniający analizę Twoich potrzeb oraz procesów logistycznych. Posiadamy najszerszą w Polsce paletę długości i głębokości półek, wysokości regałów jak i tabelę dopuszczalnych obciążeń wśród dostępnych regałów półkowych. Jesteśmy przygotowani na współczesne wytyczne BHP i przepisy p. poż., które co raz częściej uwzględniamy w projektach wyposażenia magazynów wielkopowierzchniowych.

Przewaga systemów regałów półkowych

Wszechstronność i unikalność rozwiązań, pozwala nam zaoferować system regałów półkowych dokładnie odpowiadający potrzebom Inwestora. Daje to nam przekonanie, że każdy Klient płaci faktycznie za to czego potrzebuje. Dodatkowo, zawsze podkreślamy jakość naszego asortymentu. Nasze systemy wykonane są z certyfikowanej, zimnogiętej blachy ocynkowanej co powoduje, że regały są lekkie, łatwo montowane. Regały półkowe od zawsze były naszą specjalizacją, dlatego w ramach tego segmentu produktu prowadzimy magazyn centralny w Polsce i oferujemy Klientom szeroką linię rozwiązań bezpośrednio z magazynu.