Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 
STRONA GŁÓWNA CBTC
Strona główna > Regały magazynowe > Regały półkowe

REGAŁY PÓŁKOWE

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązania dostosowane do wielu branż

CBTC kontakt ikona

Indywidualna konsultacja

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych
Najbardziej wszechstronny na rynku polski, system regałów półkowych, produkowany od 1970 r. Charakteryzuje go najszersza paleta dostępnych długości, głębokości półki wśród regałów metalowych. Regały półkowe wykonane są z certyfikowanej stali cynkowanej i spełniają wszystkie obowiązujące normy europejskie w zakresie bezpieczeństwa użytkowania. Nasze rozwiązania dedykowane są dla branż takich jak: e-commerce, magazynowanie, salony i sieci sprzedaży.

Wysokiej jakości system przeznaczony do przechowywania i magazynowania opon, opon z felgami oraz felg samochodowych dla wszystkich rodzajów aut samochodowych. Regały na opony dla profesjonalistów, którzy cenią jakość wykonania, bezpieczeństwo, elastyczność i dostosowalność oraz łatwość użytkowania. Wykorzystywany w serwisach, warsztatach i salonach samochodowych, hotelach opon oraz do zabudowy kontenerów.

Certyfikowane, stabilne i bezpieczne regały półkowe dedykowane do składowania akt, segregatorów i pudełek archiwalnych. Posiadają szereg udogodnień dla branży archiwizacyjnej takie jak ograniczniki boczne i tylne, zabudowy ścian z siatki lub pełnej blachy, bogatą linię separacji lub podziałek półek. Głębokość półek 32, 40, 50, 60, 70 i 80 cm oraz długość póki od 60 do 180 cm. Możliwość łączenia regałów w literę L i U pozwala na maksymalne wykorzystanie każdej przestrzeni.

Unikalny system regałów jezdnych, który jest klejony do posadzki. Pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej. Dzięki szerokiej palecie parametrów idealnie sprawdza się w małych pomieszczeniach oraz magazynach, archiwach i biurach. System wyróżnia łatwość obsługi i swobodna mobilność. To najbardziej niezawodny i wszechstronny system pozwalający dostosować poziom półek do składowanego towaru.

szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu dostawa 24h 48h darmowa dostawa regałów magazynowych

SZYBKA REALIZACJA

Regały półkowe w 48h

szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu

3 TYGODNIE PRODUKCJI

Dla projektów na zamówienie

profesjonalna obsługa pomoc w regałach magazynowych regały magazynowe

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Doradzamy i projektujemy

konkurencyjne oferty regałów magazynowych cbtc metalsistem

KONKURENCYJNE OFERTY

Ceny bezpośrednio od producenta

szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji konkurencyjne oferty

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Regały produkowane od 1970 r.

POTRZEBUJESZ DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych

POTRZEBUJESZ
DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

NASZE REALIZACJE

Realizacja magazynu e-commerce dla lidera branży perfumeryjnej
PANATTONI PARK WARSAW NORTH
1700 regałów półkowych z separatorami, 50780 lokalizacji

NASZE REALIZACJE

Realizacja dla magazynu e-commerce dla hurtowni elektronarzędzi

TOOLBOX.PL SP. Z O.O.

Antresola magazynowa 0+1, 650 półek, 1950 lokalizacji

NASI KLIENCI

WARTO WIEDZIEĆ

CBTC projektuje i dostarcza klientom regały półkowe wykonane w 100% ze stali cynkowanej. Nasze produkty powstają w oparciu o wieloletnią tradycję, są solidne, trwałe i bardzo wszechstronne. Dzięki szerokiej palecie dostępnych parametrów półek, jesteśmy w stanie tworzyć systemy dopasowane do specyfiki różnych branż oraz indywidualnych wymagań klientów. Nasze regały półkowe metalowe doskonale sprawdzają się m.in. w serwisach i warsztatach samochodowych, a także jako regały do archiwum i regały sklepowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań o dostępne rozwiązania prosimy o kontakt – służymy profesjonalnym doradztwem.

Regały półkowe do składowania ręcznego – rodzaje wyposażenia magazynów

Oferta naszej firmy jest rozbudowana. Jako producent regałów magazynowych posiadamy najszerszą na rynku paletę długości i głębokości półek magazynowych, do których posiadamy wypełnienia ze stali cynkowanej, półki perforowane metalowe oraz plastikowe. Oferujemy także wypełnienia siatkowe oraz z płyty OSB i MDF. Dysponujemy bogatą linią separacji oraz akcesoriów, dzięki czemu dostarczamy klientom regały półkowe magazynowe przystosowane do magazynowania niestandardowych i niejednorodnych towarów. W ramach naszych usług łączymy różne systemy wyposażenia magazynów, przeznaczone do składowania ręcznego i składowanie palet.

Realizując zamówienia na regały magazynowe półkowe, dokładnie analizujemy procesy zachodzące w magazynach naszych klientów, doradzamy w doborze najlepszych systemów i projektujemy indywidualne rozwiązania. Dzięki temu masz pewność, że nasze regały spełnią Twoje oczekiwania w zakresie efektywnego składowania towaru. Warto podkreślić też, że produkujemy regały do magazynu półkowe w najkrótszych na rynku terminach, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Dlaczego regały półkowe metalowe marki METALSISTEM?

CBTC jest oficjalnym przedstawicielem METALSISTEM, marki o wieloletniej tradycji w projektowaniu i organizacji przestrzeni magazynowej. W naszej ofercie posiadamy 4 systemy regałów półkowych, które dobieramy w zależności od wagi i wielkości składowanego asortymentu. Wszechstronność naszych rozwiązań pozwala zaprojektować system tak, by to regały dostosować do potrzeb składowania klienta i maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową.

Przewagą konkurencyjną naszych regałów jest łatwość i szybkość montażu, demontażu oraz relokacji półki na każdym etapie użytkowania regałów. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie rozwiązania w ramach regałów półkowych produkowane są w 100% ze stali cynkowanej od 1970 r. To najlepsza gwarancja, że oferowane regały metalowe mają wysoką jakość.

Unikalne rozwiązania wśród regałów półkowych

Poszukujesz systemu do składowania drobnicowych produktów, butów w pudełkach, ubrań na wieszakach, elementów o dużych gabarytach? Niezależnie od tego, jakie regały półkowe Cię interesują, jako producent przygotujemy indywidualny projekt uwzględniający analizę Twoich potrzeb oraz procesów logistycznych. Posiadamy najszerszą w Polsce paletę długości i głębokości półek, wysokości regałów oraz tabelę dopuszczalnych obciążeń. Dostarczamy klientom m.in. regały na opony, do archiwum, jak również unikalne regały jezdne. Jesteśmy przygotowani na współczesne wytyczne BHP i przepisy p. poż., które coraz częściej uwzględniamy w projektach wyposażenia magazynów wielkopowierzchniowych.

Przewaga systemów regałów półkowych

Nasza oferta to regały półkowe, których cena ma korzystny stosunek do jakości. Wszechstronność i unikalność rozwiązań pozwala nam zaoferować system regałów półkowych dokładnie odpowiadający potrzebom inwestora. Daje to nam przekonanie, że każdy klient płaci faktycznie za to, czego potrzebuje. Dodatkowo, zawsze podkreślamy jakość naszego asortymentu. Nasze systemy wykonane są z certyfikowanej, zimnogiętej blachy ocynkowanej, co pozwala nam dostarczać łatwo montowane, lekkie regały półkowe.

Zachęcamy do skorzystania z oferty CBTC. Regały półkowe od zawsze były naszą specjalizacją, dlatego w ramach tego segmentu produktu prowadzimy magazyn centralny w Polsce i zapewniamy klientom szeroką linię rozwiązań bezpośrednio z magazynu. Oferujemy regały półkowe, jak również regały paletowe bezpośrednio od producenta.

Dlaczego warto wybrać CBTC