Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 
STRONA GŁÓWNA CBTC
Strona główna > Regały magazynowe

REGAŁY MAGAZYNOWE

Kompleksowe wyposażenie magazynów

REGAŁY DO KOMPLETACJI

Ważnym elementem logistyki magazynowej jest kompletacja zamówień. Niezależnie od specyfiki branży, ilości i objętości jednostek załadunkowych jest to proces, który polega na jak najszybszym przygotowaniu towaru do wysyłki. Poznaj nasze rozwiązania dla ułatwienia kompletacji w Twoim magazynie:

Projektujemy i dostarczamy wszechstronne, wysokiej jakości systemy, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej tam, gdzie konieczne jest składowanie produktów na paletach.

szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu dostawa 24h 48h darmowa dostawa regałów magazynowych

SZYBKA REALIZACJA

Regały półkowe w 48h

szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu

3 TYGODNIE PRODUKCJI

Dla projektów na zamówienie

profesjonalna obsługa pomoc w regałach magazynowych regały magazynowe

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Doradzamy i projektujemy

konkurencyjne oferty regałów magazynowych cbtc metalsistem

KONKURENCYJNE OFERTY

Ceny bezpośrednio od producenta

szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji konkurencyjne oferty

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Regały produkowane od 1970 r.

POTRZEBUJESZ DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych

POTRZEBUJESZ
DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

NASZE REALIZACJE

Realizacja magazynu e-commerce dla lidera branży perfumeryjnej
PANATTONI PARK WARSAW NORTH
1700 regałów półkowych z separatorami, 50780 lokalizacji

NASZE REALIZACJE

Realizacja dla magazynu e-commerce dla hurtowni elektronarzędzi

TOOLBOX.PL SP. Z O.O.

Antresola magazynowa 0+1, 650 półek, 1950 lokalizacji

NASI KLIENCI

WARTO WIEDZIEĆ

Jako oficjalny przedstawiciel METALSISTEM w Polsce, oferujemy regały magazynowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów w zakresie składowania. Nasze produkty są wszechstronne i cechują się doskonałą jakością wykonania. To mocne, solidne systemy ze stali cynkowanej zimnogiętej, które mogą przenosić duże obciążenia. Ich zaletą jest szeroka funkcjonalnolność pozwalająca na zastosowanie w różnych branżach. Wybierając regały magazynowe paletowe i regały półkowe od CBTC, stawiasz na sprawdzone produkty z ponad 50-letnią tradycją. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Regały magazynowe – rodzaje wyposażenia magazynów

CBTC to producent regałów magazynowych zapewniający klientom szeroki wybór rozwiązań w zakresie wyposażenia magazynów. Posiadamy półki magazynowe w najszerszej na rynku palecie długości i głębokości, wypełnienia ze stali cynkowanej, półki perforowane metalowe i plastikowe, a także wypełnienia siatkowe oraz z płyty OSB czy MDF. Dysponujemy bogatą linią separacji oraz akcesoriów do magazynowania niestandardowych i niejednorodnych produktów.

Dostarczając klientom regały do magazynów, łączymy różne systemy składowania, gdzie występuje składowanie ręczne i składowanie palet. Każdorazowo analizujemy procesy zachodzące w magazynie klienta, doradzamy w doborze systemu składowania i projektujemy indywidualne rozwiązania. Co więcej, produkujemy regały przemysłowe w najkrótszym na rynku terminie.

Branże i sieci, które wyposażamy w regały do magazynów

W CBTC jesteśmy w stanie zaprojektować półki przemysłowe dla różnych branż, w tym firm posiadających unikalne produkty. Dostarczamy nowoczesne regały magazynowe do największych sieci odzieżowych, które wyposażamy w systemy na zapleczach galerii i parków handlowych. Analizujemy procesy intralogistyczne dla sklepów internetowych, gdzie dostarczamy regały magazynowe na palety i do składowania ręcznego do magazynów e-commerceDla tego sektora gospodarki mamy unikalne rozwiązania adaptacji poziomu 0 w regałach magazynowych paletowych w postaci regałów wysuwanych, przesuwnych oraz tradycyjnych regałów półkowych montowanych w kształt litery U.

Obsługujemy również branżę modową i beauty oferując regały stacjonarne i regały jezdne na wieszaki z ubraniami. Jesteśmy wiodącym dostawcą wyposażenia serwisów i salonów samochodowych w regały warsztatowe, regały na opony oraz antresole i podesty magazynowe. Oferta CBTC to także regały do archiwum. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, jesteśmy w stanie dostosować regał magazynowy metalowy do Twoich potrzeb w zakresie składowania, a także dostępnej przestrzeni magazynowej.

Korzyści z inwestycji w półki magazynowe od CBTC

Dlaczego warto wybrać regały na magazyn od CBTC? Priorytetem, który stawiamy w każdej ofercie, jest najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny. Zapewniamy to dzięki opatentowanej i certyfikowanej szerokiej linii systemów składowania, a także ponad 50 letniemu doświadczeniu w produkcji regałów magazynowych. Bezpośrednie korzyści przekładające się na koszt inwestycji to o min. 30% krótszy czas montażu naszych systemów regałów półkowych oraz wyróżniający się na rynku czas realizacji zamówień na regały paletowe i półkowe. Wartością dodaną jest to, że posiadamy duży wolumen produktów dostępnych od ręki w wielu wariantach parametrów. Regały magazynowe metalowe z magazynu projektujemy i dostarczamy w 48h na terenie całej Polski. Z kolei czas produkcji dla bardzo dużych zamówień wynosi 3 tygodnie dla podstawowych systemów regałów półkowych i paletowych.

Tym, co wyróżnia nasze regały metalowe jest również fakt, że komponenty wielu systemów METALSISTEM są kompatybilne między sobą. Klienci CBTC mają możliwość stworzenia systemu składowania w różnych konfiguracjach, a także jego rozbudowy w przyszłości. Jeśli interesują Cię mocne regały magazynowe bezpośrednio od producenta, zapraszamy do kontaktu – służymy fachowym wsparciem w doborze najkorzystniejszych rozwiązań.

Dlaczego warto wybrać CBTC