Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 

REGAŁY JEZDNE

Funkcjonalne regały magazynowe, do archiwum i na ubrania

CBTC kontakt ikona

Indywidualna konsultacja

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych
Previous slide
Next slide

Prezentujemy unikalny system półkowych regałów jezdnych (regałów przesuwnych) w dwóch wariantach zastosowań, przesuw boczny oraz regały wysuwane do przodu (typu cargo). Oferowane rozwiązanie jest lekkie, modułowe, a montaż nie wymaga ingerencji w posadzkę. Systemy dedykowane do archiwizacji lub magazynów jako regały półkowe lub na ubrania (wieszakowe).

Nasze regały jezdne to niezwykle wszechstronne rozwiązanie, które pomoże zoptymalizować przestrzeń w magazynie, archiwum czy miejscu pracy. Dostępne w dwóch wariantach, gwarantują elastyczność i łatwość w obsłudze.

Previous slide
Next slide
regały magazynowe jezdne Mobieasy

REGAŁY JEZDNE MOBIEASY

SYSTEM Z RĘCZNYM
PRZESUWEM BOCZNYM
• Regały w wersji półkowej i na wieszaki
• Maks. obciążenie wózka 1000 kg
• Maks. ilość regałów na 1 wózku 2 szt.
• Min. głębokość regału 500 mm
• Maks. wysokość regału 3000 mm
• Maks. całkowita długość
  pojedynczej sekcji 6000 mm
• Bogata linia akcesoriów

Unikalny system regałów przesuwnych, który nie wymaga ingerencji w posadzę. Prowadnice, które wytyczają tor jazdy wózka wykonane są ze stali cynkowanej i przytwierdzone są za pomocą dwustronnej taśmy montażowej. Tym samy cały system pozwala na swobodne i bezkolizyjne przemieszczanie całej zabudowy. Lekka konstrukcja pozwala na montaż w każdym pomieszczeniu, nawet w najbardziej wąskich i trudnodostępnych miejscach. 

regały magazynowe jezdne Mobifront

REGAŁY JEZDNE MOBIFRONT

WYSUW RĘCZNY TYPU CARGO
• Regały w wersji półkowej i na wieszaki
• Min. wymiary zabudowy/regału    900x400x1600H (mm)
• Maks. wymiary zabudowy/regału     1800x800x2000H (mm)
• Maks. obciążenie regału 250 kg
• Min. odległość od ścian
  pomieszczenia 50 mm
• Bogata linia akcesoriów

System ma szerokie zastosowanie w magazynach. Idealny do składowania lekkich i średnich ładunków po gabaryty o dużej masie. System umożliwia dostosowanie parametrów do indywidualnych potrzeb wielu branż, w szczególności w zakresie archiwizacji, kompletacji i magazynowania produktów w branży e-commerce, w serwisach i salonach samochodowych, w hurtowniach, sklepach i salonach sprzedaży. Funkcjonalność i szeroka gama rozwiązań pozwala na zastosowania w instalacjach profesjonalnych, przemysłowych ale także zabudowach indywidualnych zaplecza galerii handlowych, super marketów, garderób, garaży czy piwnic. Przeznaczony dla osób ceniących estetykę industrialną, idealnie sprawdzi się w zabudowie wnętrz loftów, jak i biur.

Realizacja na czas

REALIZACJA NA CZAS

Terminowość ponad wszystko

Solidne i trwałe systemy

SOLIDNE I TRWAŁE SYSTEMY

Modułowe rozwiązania na lata

Profesjonalna obsługa

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Doradzamy i projektujemy z pasją

Gwarancja 5 lat

GWARANCJA 5 LAT*

Pewna jakość i bezpieczeństwo

Satysfakcja

SATYSFAKCJA

4 tys. zadowolonych Klientów

POTRZEBUJESZ DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych

POTRZEBUJESZ
DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

NASZE REALIZACJE

Realizacja magazynu e-commerce dla lidera branży perfumeryjnej
PANATTONI PARK WARSAW NORTH
1700 regałów półkowych z separatorami, 50780 lokalizacji

NASZE REALIZACJE

Realizacja dla magazynu e-commerce dla hurtowni elektronarzędzi

TOOLBOX.PL SP. Z O.O.

Antresola magazynowa 0+1, 650 półek, 1950 lokalizacji

NASI KLIENCI

WARTO WIEDZIEĆ

Zwiększ wydajność swojego magazynu, inwestując w wysokiej klasy regały jezdne marki METALSISTEM. W naszej ofercie dostępne są regały mobilne wykonane w 100% ze stali cynkowanej, charakteryzujące się doskonałą jakością, solidnością i trwałością. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają zwiększyć efektywność procesów magazynowych i maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Zapraszamy do współpracy!

Regały jezdne, które nie wymagają ingerencji w posadzkę

Istnieją różne typy regałów mobilnych, w tym regały jezdne półkowe i paletowe. Zdecydowana większość z nich to systemy, które są trwale związane z posadzką. Naszą specjalizacją są efektywne rozwiązania w zakresie składowania ręcznego w regałach jezdnych, które nie wymagają ingerencji w posadzkę i doskonale sprawdzające się w magazynach, archiwach oraz różnego rodzaju miejscach pracy. Dostępne u nas regały jezdne półkowe są dostępne w dwóch wariantach: z ręcznym przesuwem bocznym oraz wysuwem ręcznym typu cargo. Ich najważniejsze cechy to:

  • brak kotwienia,
  • wszechstronność zastosowania,
  • szeroka paleta parametrów,
  • bogata linia akcesoriów.

Warto podkreślić też, że regały przejezdne mogą być wyposażone zarówno w półki o różnym wypełnieniu (metalowe, metalowe perforowane, plastikowe perforowane, pojemniki stalowe), jak i belki wieszakowe. Nasza firma jest w stanie dostosować projekt regałów do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta w zakresie magazynowania.

Regały mobilne METALSISTEM – pewna inwestycja

METALSISTEM to rozpoznawalny na całym świecie producent regałów magazynowych, doceniany za innowacyjność i wszechstronność swoich rozwiązań. Jako oficjalny przedstawiciel marki w Polsce, CBTC oferuje klientom rozwiązania najwyższej jakości. Regały magazynowe jezdne METALSISTEM:

  • wykonane są w 100% ze stali cynkowanej, co przekłada się na ich solidność i trwałość,
  • zapewniają bezawaryjność systemu jezdnego,
  • wyróżniają się łatwością obsługi i bezpieczeństwem użytkowania.

To najlepsza gwarancja, że system będzie dobrze spełniał swoją rolę przez wiele lat. Oferujemy regały jezdne prosto od producenta, a nasi klienci mogą liczyć, że w tym systemie maksymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń w swoim magazynie.

Regały przejezdne – kompleksowa oferta szyta na miarę

W CBTC zapewniamy klientom kompleksową obsługę w zakresie regałów mobilnych. Doradzamy, projektujemy i dostarczamy wszechstronne regały dla wielu branż, w których efektywność składowania ma priorytetowe znaczenie. Współpraca z naszą firmą zawsze odbywa się sprawnie, terminowo, przy pełnym zaangażowaniu naszego zespołu.

W razie jakichkolwiek pytań o oferowane regały jezdne zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą CBTC, która obejmuje:

w tym regały na opony i regały do archiwum.

Dlaczego my?