METALSISTEM Producent regałów metalowych od 1970r.

Jakość i bezpieczeństwo w atrakcyjnej cenie. To właśnie charakteryzuje nasz wszechstronny i najbardziej ekonomiczny system wśród cynkowanych regałów paletowych. Naszym zadaniem jest maksymalnie zoptymalizować dostępną przestrzeń magazynową w oparciu rozmiar i wagę palety. Regały paletowe Superbo idealnie spełniają te oczekiwania.

POTRZEBUJESZ
DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.
DLACZEGO MY?
szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu dostawa 24h 48h darmowa dostawa regałów magazynowych
Szybka Realizacja

48h dla regałów półkowych

konkurencyjne oferty regałów magazynowych cbtc metalsistem
Konkurencyjne Oferty
Ceny bezpośrednio od producenta
profesjonalna obsługa pomoc w regałach magazynowych regały magazynowe
Profesjonalna Obsługa
Doradzamy i projektujemy
szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu
3 Tygodnie Produkcji
Dla dużych projektów
szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji konkurencyjne oferty
Wieloletnie Doświadczenie
Producent regałów od 1970r.
WYPOSAŻAMY
regały paletowe regaly paletowe regały magazynowe metalowe regały magazynowe paletowe producent regałów paletowych regały do magazynu wysokie regały metalowe regały magazynowe wjezdne projektowanie przestrzeni magazynowej projekt regałów magazynowych cbtc metalsistem
HURTOWNIE
regały paletowe regaly paletowe regały magazynowe metalowe regały magazynowe paletowe producent regałów paletowych regały do magazynu regały magazynowe wjezdne projektowanie przestrzeni magazynowej projekt regałów magazynowych cbtc metalsistem
CHŁODNIE
MROŹNIE
MAGAZYNY
regały dla sklepów spożywczych
SKLEPY
WYRÓŻNIONE SYSTEMY REGAŁÓW PALETOWYCH

SYSTEM SUPER 4-5-6

Atuty systemu:
• System certyfikowany znakiem CE
• Skok poziomu co 33 mm
• Max. waga 1 palety: 1800 kg
• Max. wysokość: 10000 mm
• Max. głębokość: 1600 mm
• Max. długość poziomu 4000 mm

SYSTEM UNIBUILD

Atuty systemu:
• Max. wysokość: 13500 mm
• Skok poziomu co 50 mm
• Max. waga 1 palety: 1800 kg
• Max. głębokość: 1600 mm
• Max. długość półki 4000 mm
• Wypełnienie półek stal cynkowana
NASI KLIENCI

REGAŁY PRZEPŁYWOWE

Poszukujesz efektywnych metod składowanie towaru powtarzalnego? W takim razie polecamy regały przepływowe METALSISTEM dostępne w naszej ofercie. To systemy, które umożliwiają płynną realizację procesów magazynowych, zwiększają wydajność pracowników i minimalizują ryzyko błędów. Podobnie jak inne produkty z naszej oferty, regały magazynowe przepływowe cechują się doskonałością jakością i dużą wszechstronnością.

systemy regalowe cbtc
DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
regały magazynowe metalowe cbtc metalsistem
SZYBKA REALIZACJA
48h dla regałów półkowych
3 TYGODNIE PRODUKCJI
Dla dużych projektów
PROFESJONALNA OBSŁUGA
Doradzamy i projektujemy
KONKURENCYJNE OFERTY
Ceny bezpośrednio od producenta
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Regały produkowane od 1970 r.

ATUTY I PRZEWAGA KONKURENCYJNA SYSTEMU

REGAŁY PALETOWE

Regały paletowe METALSISTEM to synonim bezpiecznego składowania na lata. Cały system wykonany jest w 100% z certyfikowanej, zimno giętej stali cynkowanej, która zapewnia trwałość i jakość produktu.
Wszechstronność regałów paletowych wynika z szerokiej palety parametrów dopuszczalnych obciążeń ramy bocznej regału jak i trawersów oraz dostępnych akcesoriów.

Uniwersalność systemu pozwala składowanie i magazynowanie lekkich jak i ciężkich palet EURO oraz niestandardowych jednostek o dużych gabarytach. Dedykowany do zabudowy magazynów, jak i Sali sprzedaży w hurtowniach i sklepach wielkopowierzchniowych. Z powodzeniem stosowany w zabudowie na zewnątrz oraz wyposażeniu chłodni i mroźni. Jest to najbardziej ekonomiczny system wśród cynkowanych regałów paletowych na naszym rynku.

POTRZEBUJESZ DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu.
Odezwiemy się do Ciebie.
cbtc producent regałów magazynowych

DETALE I AKCESORIA

suprebo metalsistem cbtc regaly cbtc superbo c

DANE

DO KALKULACJI DLA PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH

Wypełnij wszystkie pola, żebyśmy mogli jak najlepiej i sprawnie dopasować ofertę do Twoich oczekiwań.

NASI KLIENCI

Regały przepływowe – charakterystyka i zastosowanie

METALSISTEM, włoski producent regałów magazynowych, projektuje i tworzy rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb w zakresie składowania i rozchodu towaru. Jako oficjalny przedstawiciel marki w Polsce, dostarczamy klientom m.in. innowacyjne regały przepływowe grawitacyjne. Są to systemy wyposażone w specjalne poziomy rolkowe, które montuje się pod niewielkim kątem. Pozwalają one sprawny wyładunek towaru przy jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniu powierzchni magazynu. Regały przepływowe umożliwiają składowanie zgodnie z zasadą FIFO. W przypadku metody LIFO stosuje się specjalne regały przepływowe typu push-back, które są obsługiwane tylko z jednej strony.

W naszej ofercie znajdują się zarówno regały półkowe, jak i regały paletowe przepływowe. Znajdują one zastosowanie w przypadku artykułów powtarzalnych, m.in. przy zapleczach produkcyjnych i w przedsiębiorstwach z branży e-commerce o dużym przepływie towarów. Projektując regały metalowe przepływowe, bierzemy pod uwagę zarówno dostępną przestrzeń magazynową, jak i rodzaj składowanego towaru

Regały przepływowe grawitacyjne – niezawodna jakość

Dlaczego warto zdecydować się na regał przepływowy grawitacyjny od CBTC? Z wielu powodów. Przede wszystkim nasze regały są produkowane w 100% ze stali cynkowanej zimnogiętej, co przekłada się na  dużą wytrzymałość i solidność systemów. Ponadto, możemy dostosować ich wymiary oraz dopuszczalne obciążenia do indywidualnych wymagań klienta.

Zachęcamy, by zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy. W CBTC projektujemy i dostarczamy regały magazynowe o różnym przeznaczeniu i szerokiej funkcjonalności, w tym:

Zapewniamy kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo! W razie pytań o regał półkowy lub regał paletowy przepływowy prosimy o kontakt.

Dlaczego warto nas wybrać