Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 
STRONA GŁÓWNA CBTC
Strona główna > Regały przepływowe

REGAŁY PRZEPŁYWOWE

Funkcjonalne regały grawitacyjne

CBTC kontakt ikona

Indywidualna konsultacja

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych

Poszukujesz efektywnych metod składowanie towaru powtarzalnego? W takim razie polecamy regały przepływowe METALSISTEM dostępne w naszej ofercie. To systemy, które umożliwiają płynną realizację procesów magazynowych, zwiększają wydajność pracowników i minimalizują ryzyko błędów. Podobnie jak inne produkty z naszej oferty, regały magazynowe przepływowe cechują się doskonałością jakością i dużą wszechstronnością.

Regały przepływowe METALSISTEM to nie tylko narzędzie do przechowywania, to także kluczowy element optymalizacji przestrzeni magazynowej. Dzięki nim możliwe jest zwiększenie przepustowości magazynu oraz optymalizacja zarządzania towarem. Szybki dostęp do produktów oraz intuicyjna organizacja to tylko niektóre z zalet, jakie oferują te regały.

Nasze regały grawitacyjne pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową, redukując straty miejsca i umożliwiając efektywne składowanie towarów. Dzięki zastosowaniu zasady grawitacji, nasze regały umożliwiają automatyczne przemieszczanie się towarów w kierunku pobierania, co skraca czas operacji i zwiększa wydajność. Projektujemy nasze regały z myślą o ergonomii pracy, zapewniając łatwy dostęp do przechowywanych produktów oraz minimalizując ryzyko uszkodzeń i wypadków. Jesteśmy doświadczonym dostawcą rozwiązań magazynowych, który od lat dostarcza klientom produkty najwyższej jakości i kompleksowe wsparcie techniczne.

REGAŁ GRAWITACYJNY
Realizacja na czas

REALIZACJA NA CZAS

Terminowość ponad wszystko

Solidne i trwałe systemy

SOLIDNE I TRWAŁE SYSTEMY

Modułowe rozwiązania na lata

Profesjonalna obsługa

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Doradzamy i projektujemy z pasją

Gwarancja 5 lat

GWARANCJA 5 LAT*

Pewna jakość i bezpieczeństwo

Satysfakcja

SATYSFAKCJA

4 tys. zadowolonych Klientów

POTRZEBUJESZ DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych

POTRZEBUJESZ
DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

NASZE REALIZACJE

Realizacja magazynu e-commerce dla lidera branży perfumeryjnej
PANATTONI PARK WARSAW NORTH
1700 regałów półkowych z separatorami, 50780 lokalizacji

NASZE REALIZACJE

Realizacja dla magazynu e-commerce dla hurtowni elektronarzędzi

TOOLBOX.PL SP. Z O.O.

Antresola magazynowa 0+1, 650 półek, 1950 lokalizacji

NASI KLIENCI

WARTO WIEDZIEĆ

METALSISTEM, włoski producent regałów magazynowych, projektuje i tworzy rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb w zakresie składowania i rozchodu towaru. Jako oficjalny przedstawiciel marki w Polsce, dostarczamy klientom m.in. innowacyjne regały przepływowe grawitacyjne. Są to systemy wyposażone w specjalne poziomy rolkowe, które montuje się pod niewielkim kątem. Pozwalają one sprawny wyładunek towaru przy jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniu powierzchni magazynu. Regały przepływowe umożliwiają składowanie zgodnie z zasadą FIFO. W przypadku metody LIFO stosuje się specjalne regały przepływowe typu push-back, które są obsługiwane tylko z jednej strony.

Regały przepływowe – charakterystyka i zastosowanie

W naszej ofercie znajdują się zarówno regały półkowe, jak i regały paletowe przepływowe. Znajdują one zastosowanie w przypadku artykułów powtarzalnych, m.in. przy zapleczach produkcyjnych i w przedsiębiorstwach z branży e-commerce o dużym przepływie towarów. Projektując regały metalowe przepływowe, bierzemy pod uwagę zarówno dostępną przestrzeń magazynową, jak i rodzaj składowanego towaru

Regały przepływowe grawitacyjne – niezawodna jakość

Dlaczego warto zdecydować się na regał przepływowy grawitacyjny od CBTC? Z wielu powodów. Przede wszystkim nasze regały są produkowane w 100% ze stali cynkowanej zimnogiętej, co przekłada się na  dużą wytrzymałość i solidność systemów. Ponadto, możemy dostosować ich wymiary oraz dopuszczalne obciążenia do indywidualnych wymagań klienta. Zachęcamy, by zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy. W CBTC projektujemy i dostarczamy regały magazynowe o różnym przeznaczeniu i szerokiej funkcjonalności, w tym: Zapewniamy kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo! W razie pytań o regał półkowy lub regał paletowy przepływowy prosimy o kontakt.
Dlaczego my?