Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 

REGAŁY METALOWE

Największa paleta parametrów na rynku

CBTC kontakt ikona

Indywidualna konsultacja

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych

Unikalny, wszechstronny i najbardziej ekonomiczny system wśród cynkowanych, metalowych regałów magazynowych. Atutem regałów jest najszersza na rynku polskim paleta parametrów półek zarówno w zakresie długości i głębokości, jak i dopuszczalnych obciążeń. Regały metalowe Super 1-2-3 projektujemy i dostarczamy w 48 h na terenie całej Polski. Nasze regały metalowe są nie tylko solidne i trwałe, ale również spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i wydajności. Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom kompleksowych rozwiązań, które nie tylko optymalizują przestrzeń magazynową, ale także przyczyniają się do zwiększenia efektywności operacyjnej.

Atuty i przewaga konkurencyjna systemu:

Oferujemy najszerszą paletę parametrów półek na rynku, umożliwiając dopasowanie do różnorodnych potrzeb magazynowych, zarówno pod względem długości, głębokości, jak i dopuszczalnych obciążeń.

Wykorzystanie wysokiej jakości stali cynkowanej gwarantuje nie tylko stabilność, ale również długotrwałą funkcjonalność. System regałów magazynowych Super 1-2-3 zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych produktów oraz sprawną logistykę magazynową.

W przypadku standardowych zamówień, regały są dostarczane nawet w ciągu zaledwie 48 godzin. Nawet przy bardzo dużych projektach, czas produkcji nie przekracza 3 tygodni, co stanowi wyjątkowo konkurencyjną ofertę na rynku.

regały półkowe metalowe system 1-2-3 Metalsistem

REGAŁY METALOWE – Dostępne z magazynu

DOSTĘPNE PARAMETRY REGAŁÓW METALOWYCH:

Wysokość regałów [mm]: 1972 / 2500 / 3025 / 3424 / 3952 / 4480 / 5008

Długość półki [mm]: 450 / 600 / 900 / 1050 / 1200 / 1350 / 1500 / 1650 / 1800

Głębokość półki [mm]: 320 / 400 / 450 / 500 / 600 / 700 / 800

Maksymalne obciążenie półki [kg]: od 145 do 600 kg

Maksymalne obciążenie regału [kg]: 1500 / 2000 / 3600

Wysokość regałów [mm]

1972 / 2500 / 3025 / 3424 / 3952 / 4480 / 5008

Długość półki [mm]

450 / 600 / 900 / 1050 / 1200 / 1350 / 1500 / 1650 / 1800

Głębokość półki [mm]

320 / 400 / 450 / 500 / 600 / 700 / 800

Maksymalne obciążenie półki [kg]

od 145 do 600 kg

Maksymalne obciążenie REGAŁU [kg]

od 1500 do 3600*

*określone na podstawie projektu CBTC

REGAŁY METALOWE – KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIA MAGAZYNÓW

Ikona domek

Mamy rozwiązania dla każdej branży. Projektujemy, dostarczamy i wyposażamy magazyny w regały metalowe. Dostosujemy system do Twoich potrzeb składowania oraz dostępnej przestrzeni nawet w 48H. 

REGAŁY NA WIESZAKI

REGAŁY DO CHŁODNI
I MROŹNI

REGAŁY I SZUFLADY
APTECZNE

REGAŁY Z KUWETAMI MAGAZYNOWYMI

STOJAKI I EKSPOZYTORY
SKLEPOWE

REGAŁY DO SKLEPU
SPOŻYWCZEGO

INDUSTRIALNE REGAŁY
I MEBLE LOFTOWE

STOJAKI NA BECZKI
I REGAŁY NA WINA

REGAŁY DLA SKLEPÓW BUDOWLANYCH

projekty regałów
PROJEKT

Dostosowujemy się naszym systemem regałów metalowych do Twoich potrzeb składowania oraz dostępnej przestrzeni magazynowej.

REGAŁY NA NARZĘDZIA
I AKCESORIA

REGAŁY DLA APTEK
INTERNETOWYCH

REGAŁY PÓŁKOWE W REGAŁACH PALETOWYCH

REGAŁY NA TKANINY
W ROLKACH I TEKSTYLIA

Doradzamy, projektujemy i wyposażamy magazyny  nawet w 48H

REGAŁY MAGAZYNOWE

REGAŁY
NA UBRANIA

REGAŁY
DO CHŁODNI
I MROŹNI

REGAŁY
I SZUFLADY APTECZNE

STOJAKI NA
OPONY, KOŁA,
FELGI

REGAŁY Z POJEMNIKAMI MAGAZYNOWYMI

REGAŁY
DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO

INDUSTRIALNE REGAŁY I MEBLE LOFTOWE

Dostosujemy się naszym produktem do
Twoich potrzeb

REGAŁY
DLA APTEK INTERNETOWYCH

REGAŁY NA NARZĘDZIA I AKCESORIA

REGAŁY DO ARCHIWUM
NA SEGREGATORY

STOJAKI NA BECZKI
I REGAŁY NA WINA

REGAŁY DLA SKLEPÓW BUDOWLANYCH

REGAŁY PÓŁKOWE W REGAŁACH PALETOWYCH

REGAŁY
WYSOKIEGO
SKŁADOWANIA

REGAŁY NA
TKANINY
W ROLKACH

szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu dostawa 24h 48h darmowa dostawa regałów magazynowych

SZYBKA REALIZACJA

Regały półkowe w 48h

szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu

3 TYGODNIE PRODUKCJI

Dla projektów na zamówienie

profesjonalna obsługa pomoc w regałach magazynowych regały magazynowe

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Doradzamy i projektujemy

konkurencyjne oferty regałów magazynowych cbtc metalsistem

KONKURENCYJNE OFERTY

Ceny bezpośrednio od producenta

szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji konkurencyjne oferty

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Regały produkowane od 1970 r.

POTRZEBUJESZ DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych

POTRZEBUJESZ
DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

NASZE REALIZACJE

Realizacja magazynu e-commerce dla lidera branży perfumeryjnej
PANATTONI PARK WARSAW NORTH
1700 regałów półkowych z separatorami, 50780 lokalizacji

NASZE REALIZACJE

Realizacja dla magazynu e-commerce dla hurtowni elektronarzędzi

TOOLBOX.PL SP. Z O.O.

Antresola magazynowa 0+1, 650 półek, 1950 lokalizacji

NASI KLIENCI

WARTO WIEDZIEĆ

Odkryj potencjał systemu SUPER 1-2-3. Oferowane przez nas regały metalowe cechują się najszerszą w Polsce paletą parametrów, co pozwala dostosować je do indywidualnych wymagań w zakresie składowania towaru. Dostarczamy klientom rozwiązania umożliwiające magazynowanie zróżnicowanych, w tym niestandardowych produktów przy maksymalnym wykorzystaniu dostępnej powierzchni. Regały metalowe magazynowe METALSISTEM to pewny wybór – ich jakość opiera się na ponad 50-letniej tradycji w projektowaniu i organizacji przestrzeni.

Najszerszy asortyment akcesoriów wśród metalowych regałów magazynowych

Jeśli chodzi o regały metalowe przemysłowe, naszą przewagą jest wszechstronność i unikalność produktów. Wśród rozwiązań dostępnych w ramach systemu SUPER 1-2-3 możemy wyróżnić szeroką paletę wypełnień regałów. Oferujemy półki metalowe, półki perforowane 50% metalowe i plastikowe oraz panele plastikowe, które mają przeznaczenie do pomieszczeń z temperaturą poniżej 0 stopni Celsjusza. Wykonujemy także wypełnienia półek z płyty OSB czy MDF w kolorach odpowiadających klientowi.

Jako producent regałów magazynowych zapewniamy szeroki wybór akcesoriów o różnej funkcjonalności. W przypadku systemu SUPER 1-2-3 możemy wyróżnić rozwiązania na potrzeby składowania odzieży na wieszakach w wersji stacjonarnej i jezdnej (regały jezdne), unikalne akcesoria i rozwiązania pozwalające projektować regały na opony czy systemy przeznaczone do archiwizacji dokumentów (regały do archiwum). Projektujemy zabudowy w regały rzędowe, wolnostojące zgodnie ze specyfiką danej działalności, oczekiwaniami firmy w zakresie składowania oraz dostępną przestrzenią.

Poznaj branże, które wyposażyliśmy w regały metalowe SUPER 1-2-3

Dostępne w naszej ofercie regały z metalu umożliwiają dostosowanie do indywidualnych potrzeb wielu branż. W zakresie archiwizacji dokumentów projektujemy i dostarczamy regały magazynowe metalowe dla prywatnych i publicznych podmiotów odpowiedzialnych za prowadzenie archiwum, do których zaliczamy szpitale, urzędy gmin i miast, jednostki samorządu terytorialnego, fundacje i stowarzyszenia, urzędy administracji rządowej, jak również służby, takie jak Policja czy Straż Pożarna.

Drugą najczęściej wyposażaną przez nas branżą w regały metalowe wolnostojące są magazyny podmiotów prywatnych. Każdorazowo przeprowadzamy kompleksową analizę miejsca, jak i sposobu dotychczasowego składowania przez klienta. Dostosowujemy nasz system regałów metalowych do asortymentu, który będzie magazynowany, oraz do specyfiki pracy magazynu. Naszą przewagą jest to, że dostarczamy regały bezpośrednio z magazynu, a komponenty są produkowane i udoskonalane od ponad 50 lat.

Wszechstronność systemu regałów metalowych pozwala nam również zabezpieczyć potrzeby branży e-commerce w regały półkowe oraz antresole magazynowe wykonane w systemie SUPER 1-2-3. Kolejne branże to polskie i międzynarodowe sieci odzieżowe, serwisy i salony samochodowe, przemysł i produkcja. Funkcjonalność naszych rozwiązań pozwala nam pokazać nową jakość w projektowaniu i dostawie systemów magazynowych dla wielu sektorów.

Regały metalowe – najwyższa jakość, szybka realizacja

Jako przedstawiciel marki METALSISTEM w Polsce oferujemy klientom solidne regały metalowe bezpośrednio od producenta. Do naszych atutów należy sprawna realizacja zamówień – nawet w 48 godzin. W przypadku bardzo dużych projektów czas produkcji wynosi jedynie 3 tygodnie, co stanowi bardzo konkurencyjną ofertę. Każdy metalowy regał magazynowy jest wykonany z dbałością o najwyższą jakość i pozwala na osiągnięcie krótszego o 30% czasu montażu. Wszystko to w połączeniu z największą na rynku paletą parametrów przekłada się na pełną satysfakcję naszych klientów.

Jeśli chcesz zamówić regały metalowe przemysłowe w systemie SUPER 1-2-3, skontaktuj się z nami. Zespół CBTC służy fachowym doradztwem i profesjonalnym wsparciem projektowym. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą produktów. Dostarczamy klientom regały półkowe, a także regały paletowe przeznaczone do dużych obciążeń.

Dlaczego warto wybrać CBTC