METALSISTEM Producent regałów metalowych od 1970r.

Jakość i bezpieczeństwo w atrakcyjnej cenie. To właśnie charakteryzuje nasz wszechstronny i najbardziej ekonomiczny system wśród cynkowanych regałów paletowych. Naszym zadaniem jest maksymalnie zoptymalizować dostępną przestrzeń magazynową w oparciu rozmiar i wagę palety. Regały paletowe Superbo idealnie spełniają te oczekiwania.

POTRZEBUJESZ
DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.
DLACZEGO MY?
szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu dostawa 24h 48h darmowa dostawa regałów magazynowych
Szybka Realizacja

48h dla regałów półkowych

konkurencyjne oferty regałów magazynowych cbtc metalsistem
Konkurencyjne Oferty
Ceny bezpośrednio od producenta
profesjonalna obsługa pomoc w regałach magazynowych regały magazynowe
Profesjonalna Obsługa
Doradzamy i projektujemy
szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu
3 Tygodnie Produkcji
Dla dużych projektów
szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji konkurencyjne oferty
Wieloletnie Doświadczenie
Producent regałów od 1970r.
WYPOSAŻAMY
regały paletowe regaly paletowe regały magazynowe metalowe regały magazynowe paletowe producent regałów paletowych regały do magazynu wysokie regały metalowe regały magazynowe wjezdne projektowanie przestrzeni magazynowej projekt regałów magazynowych cbtc metalsistem
HURTOWNIE
regały paletowe regaly paletowe regały magazynowe metalowe regały magazynowe paletowe producent regałów paletowych regały do magazynu regały magazynowe wjezdne projektowanie przestrzeni magazynowej projekt regałów magazynowych cbtc metalsistem
CHŁODNIE
MROŹNIE
MAGAZYNY
regały dla sklepów spożywczych
SKLEPY
WYRÓŻNIONE SYSTEMY REGAŁÓW PALETOWYCH

SYSTEM SUPER 4-5-6

Atuty systemu:
• System certyfikowany znakiem CE
• Skok poziomu co 33 mm
• Max. waga 1 palety: 1800 kg
• Max. wysokość: 10000 mm
• Max. głębokość: 1600 mm
• Max. długość poziomu 4000 mm

SYSTEM UNIBUILD

Atuty systemu:
• Max. wysokość: 13500 mm
• Skok poziomu co 50 mm
• Max. waga 1 palety: 1800 kg
• Max. głębokość: 1600 mm
• Max. długość półki 4000 mm
• Wypełnienie półek stal cynkowana
NASI KLIENCI

REGAŁY PALETOWE

Jakość i bezpieczeństwo w atrakcyjnej cenie. To właśnie charakteryzuje nasz wszechstronny i najbardziej ekonomiczny system wśród cynkowanych regałów paletowych. Naszym zadaniem jest maksymalnie zoptymalizować dostępną przestrzeń magazynową w oparciu rozmiar i wagę palety. Regały paletowe Superbo idealnie spełniają te oczekiwania.
systemy regalowe cbtc
DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
regały magazynowe metalowe cbtc metalsistem
SZYBKA REALIZACJA
48h dla regałów półkowych
3 TYGODNIE PRODUKCJI
Dla dużych projektów
PROFESJONALNA OBSŁUGA
Doradzamy i projektujemy
KONKURENCYJNE OFERTY
Ceny bezpośrednio od producenta
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Regały produkowane od 1970 r.

ATUTY I PRZEWAGA KONKURENCYJNA SYSTEMU

REGAŁY PALETOWE

Regały paletowe METALSISTEM to synonim bezpiecznego składowania na lata. Cały system wykonany jest w 100% z certyfikowanej, zimno giętej stali cynkowanej, która zapewnia trwałość i jakość produktu.
Wszechstronność regałów paletowych wynika z szerokiej palety parametrów dopuszczalnych obciążeń ramy bocznej regału jak i trawersów oraz dostępnych akcesoriów.

Uniwersalność systemu pozwala składowanie i magazynowanie lekkich jak i ciężkich palet EURO oraz niestandardowych jednostek o dużych gabarytach. Dedykowany do zabudowy magazynów, jak i Sali sprzedaży w hurtowniach i sklepach wielkopowierzchniowych. Z powodzeniem stosowany w zabudowie na zewnątrz oraz wyposażeniu chłodni i mroźni. Jest to najbardziej ekonomiczny system wśród cynkowanych regałów paletowych na naszym rynku.

POTRZEBUJESZ DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu.
Odezwiemy się do Ciebie.
cbtc producent regałów magazynowych

DETALE I AKCESORIA

suprebo metalsistem cbtc regaly cbtc superbo c

DANE

DO KALKULACJI DLA PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH

Wypełnij wszystkie pola, żebyśmy mogli jak najlepiej i sprawnie dopasować ofertę do Twoich oczekiwań.

NASI KLIENCI

Jako przedstawiciel marki METALSISTEM w Polsce, CBTC oferuje swoim klientom regały paletowe najwyższej jakości – wszystkie dostępne regały są wykonane ze stali cynkowanej zimnogiętej, która zapewnia trwałość produktu. Dzięki wszechstronności naszych systemów jesteśmy w stanie dostarczać klientom rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb w zakresie składowania palet. Zachęcamy do skorzystania z oferty – zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie projektowe.

Regały paletowe – szeroki wybór rozwiązań w zakresie magazynowania

Regały na palety europejskiego producenta regałów magazynowych METALSISTEM to synonim niezawodności w składowaniu. Wyróżniają się solidną konstrukcją i stabilnością, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo magazynowania przez lata. Oferowane przez nas regały do palet mają też inne zalety, takie jak uniwersalność i wszechstronność. Wynikają one z szerokiej palety parametrów oraz dopuszczalnych obciążeń ramy bocznej regału, trawersów, a także dostępnych akcesoriów.

Uniwersalność systemów METALSISTEM pozwala na składowanie i magazynowanie lekkich oraz ciężkich palet EURO, jak również niestandardowych jednostek o dużych gabarytach. Paletowe regały magazynowe są przeznaczone do zabudowy magazynów, jak i sali sprzedaży w hurtowniach czy sklepach wielkopowierzchniowych. Znajdują również zastosowanie w zabudowie na zewnątrz oraz wyposażeniu chłodni i mroźni. To najbardziej ekonomiczne w 100% cynkowane regały magazynowe na palety na naszym rynku.

Regały na palety – rozwiązania dostosowane do klienta

CBTC projektuje regały metalowe dostosowane do różnych potrzeb w zakresie składowania. Zamówisz u nas m.in. regały paletowe wysokiego składowania, które pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową, w wielu wariantach składowania.

Zachęcamy, by zapoznać się również z pozostałą ofertą CBTC. Naszą specjalizacją są regały półkowe, w tym regały do archiwum, regały na opony i regały jezdne.