Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 

REGAŁY NA OPONY

Certyfikowane systemy regałów na opony

CBTC kontakt ikona

Indywidualna konsultacja

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych

Wszechstronny, certyfikowany system regałów dla profesjonalnego składowania
i przechowywania opon. Przeznaczony dla warsztatów i serwisów samochodowych,
hoteli opon, sieci handlowych oraz klientów indywidualnych. Doradzamy i projektujemy kompleksowe wyposażenia magazynów w regały na opony, kontenery morskie oraz salony samochodowe.

Poznaj nasz podstawowy system regałów na opony

Dostępny bezpośrednio z magazynu.

System jest kompatybilny z
regałami półkowymi Super 1-2-3.

ZALETY NASZEGO SYSTEMU REGAŁÓW NA OPONY

W naszym systemie regałów na opony, długość belki jest dopasowywana do maksymalnej szerokości opony. Dzięki temu możemy zapewnić idealne dopasowanie dla każdego rodzaju opony, bez względu na ich rozmiar czy typ. Oznacza to, że nawet największe i najszersze opony będą przechowywane w sposób stabilny i bezpieczny.

Nasze regały umożliwiają efektywne przechowywanie kompletnego zestawu opon, czyli 4 sztuk, na jednej belce. Dzięki temu możemy maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, co pozwala na efektywne zarządzanie składowanymi oponami. Eliminuje to konieczność rozproszonego przechowywania opon w różnych miejscach, co może prowadzić do dezorganizacji i utraty cennego miejsca.

Nasz system regałów na opony nie tylko umożliwia skuteczne przechowywanie opon, ale także pomaga w utrzymaniu porządku w magazynie lub warsztacie. Dzięki klarownemu systemowi przechowywania, łatwiej jest zarządzać zapasami opon oraz można szybko je zlokalizować. To z kolei przekłada się na efektywność pracy oraz zadowolenie klientów, którzy mogą liczyć na szybką i profesjonalną obsługę.

System regałów na opony został zaprojektowany z myślą o optymalizacji przestrzeni w magazynie lub warsztacie. Dzięki możliwości składowania opon wertykalnie na belkach, można zaoszczędzić cenną przestrzeń podłogową, która może być wykorzystana do innych celów. To szczególnie istotne w przypadku ograniczonej przestrzeni, gdzie każdy metr kwadratowy ma znaczenie.

Regały na opony zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i solidność. Dzięki temu można mieć pewność, że opony przechowywane w naszym systemie będą bezpieczne i chronione przed uszkodzeniami czy odkształceniami. Solidna konstrukcja regałów zapewnia także stabilność i bezpieczeństwo podczas przechowywania oraz pobierania opon.

regały na opony cbtc
regały na opony cbtc
regały na opony cbtc

POLECANE PRODUKTY - BESTSELLERY

regały na opony bestseller cbtc

511.24zł Brutto (z VAT)

DOSTAWA GRATIS

REGAŁ NA 12 OPON/KÓŁ DO 235 MM METALOWY OCYNKOWANY
METALSISTEM | PODSTAWOWY

★★★★★
regały na opony bestseller cbtc
525,78 zł Brutto (z VAT)
DOSTAWA GRATIS

REGAŁ NA 12 OPON/KÓŁ DO 275 MM METALOWY OCYNKOWANY
METALSISTEM | PODSTAWOWY

★★★★★

SPECJALIZUJEMY SIĘ W KOMPLEKSOWYCH REALIZACJACH:

Zabudowa kontenerów morskich

Magazyny wysokiego składowania

Hotele i przechowalnie opon

Zabudowa hal namiotowych

Realizacja na czas

REALIZACJA NA CZAS

Terminowość ponad wszystko

Solidne i trwałe systemy

SOLIDNE I TRWAŁE SYSTEMY

Modułowe rozwiązania na lata

Profesjonalna obsługa

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Doradzamy i projektujemy z pasją

Gwarancja 5 lat

GWARANCJA 5 LAT*

Pewna jakość i bezpieczeństwo

Satysfakcja

SATYSFAKCJA

4 tys. zadowolonych Klientów

POTRZEBUJESZ DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych

POTRZEBUJESZ
DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

NASZE REALIZACJE

Realizacja magazynu e-commerce dla lidera branży perfumeryjnej
PANATTONI PARK WARSAW NORTH
1700 regałów półkowych z separatorami, 50780 lokalizacji

NASZE REALIZACJE

Realizacja dla magazynu e-commerce dla hurtowni elektronarzędzi

TOOLBOX.PL SP. Z O.O.

Antresola magazynowa 0+1, 650 półek, 1950 lokalizacji

NASI KLIENCI

WARTO WIEDZIEĆ

W CBTC znajdziesz regały na opony i koła o niezrównanej jakości, projektowane z myślą o efektywnym składowaniu. Nasze systemy są wykonane w 100% ze stali cynkowanej zimnogiętej, dzięki czemu mogą przenosić duże obciążenia, gwarantując stabilność i bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu – projektujemy regały na opony samochodowe zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta.

Regały na opony bezpośrednio od producenta

W CBTC oferujemy regały na koła METALSISTEM. To europejski producent regałów magazynowych z wieloletnim doświadczeniem w branży, który projektuje nowoczesne systemy składowania. Jako oficjalny przedstawiciel marki, możemy zaproponować klientom wszechstronne regały na koła samochodowe o określonych parametrach. Dostosowujemy stojaki na opony do liczby i rozmiaru opon, tak by w pełni wykorzystać dostępną powierzchnię magazynową. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na optymalizację przestrzeni.

Oferowane przez nas regały do opon to solidne regały magazynowe, które doskonale sprawdzają się w warsztatach, serwisach, salonach samochodowych i innych obiektach składujących opony. Są wykorzystywane jako regały do składowania opon nowych lub do przechowywania sezonowych opon letnich i zimowych. Oprócz jakości wyróżniają się łatwym montażem i możliwością rozbudowy. Postaw na certyfikowane regały metalowe, by mieć pewność wysokiej efektywności i bezpieczeństwa składowania.

Regały na koła i inne rozwiązania od CBTC

Naszą specjalizacją są regały do magazynowania opon, jak również systemy o innym zastosowaniu. Oferujemy regały półkowe do składowania ręcznego i regały paletowe. Zamówisz u nas m.in. regały jezdneregały do archiwum oraz stojaki na felgi. Niezależnie od rodzaju i wielkości zamówienia możesz liczyć na profesjonalną obsługę i szybką realizację.

Nie zwlekaj! Jeśli poszukujesz solidnych i trwałych regałów na opony, skorzystaj z atrakcyjnej oferty CBTC. Skontaktuj się z nami i pozwól nam zapewnić Ci rozwiązania magazynowe, które idealnie wpisują się w Twoje potrzeby.

Dlaczego my?