METALSISTEM Producent regałów metalowych od 1970r.

ANTRESOLE MAGAZYNOWE

Oferujemy wyposażenie magazynów w antresole magazynowe produkowane z najwyższej jakości stali cynkowanej. Naszą przewagą jest to, że mamy do dyspozycji kilka certyfikowanych i opatentowanych systemów składowania z których projektujemy antresole magazynowe i dobieramy je w zależności od potrzeb i możliwości klienta. Klient otrzymuje produkt dedykowany i płaci za system, który faktycznie potrzebuje.

Atutem naszym jest najszybszy czas produkcji od 3 do 5 tygodni.

CERTYFIKAT JAKOŚCI

regały ze stali cynkowanej

100% STAL CYNKOWANA

BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

3 TYGODNIE PRODUKCJI

POZNAJ NASZE REALIZACJE – ZARABIAJ NA WSPÓŁPRACY Z NAMI

Lekkie antresole
magazynowe

Antersole magazynowe wielopoziomowe

Schody systemowe
lub wolnostojące

Szeroki wachlarz
akcesoriów

Pomosty do 7 m
długości

Wszechstronne rozwiązania konstrukcyjne

Strefy załadunkowe
i podesty

Szeroki wybór
paneli podłogowych

ATUTY I PRZEWAGA KONKURENCYJNA

UWARUNKOWANIA TECHNICZNE

Liczba poziomów 0+1, 0+2, 0+3

długość półki

Długości półki od 900 do 3500 mm

głębokość regału

Głębokość półki od 400 do 1200 mm

Dobór konstrukcji w zależności od potrzeb klienta

нагрузка на стойку

Obciążenie na półkę od 150 do 1000 kg

OBEJRZYJ NASZE REALIZACJE

Antresole w systemie Super 1-2-3

Antresole w systemie UNIRACK

CHARAKTERYSTYKA SYSTEMU ANTRESOLI MAGAZYNOWEJ

Antresole magazynowe projektujemy w ramach kliku systemów regałów magazynowych. Systemy te dobieramy na podstawie analizy potrzeb składowania klienta oraz powierzchni jaką dysponuje klient. Proces ten wpływa na dobór konstrukcji, która może być lekka jeśli produkty będą małych gabarytów, a cała antresola nie będzie wyższa niż 7 m. Dla dużych obciążeń i potrzeb składowania na większej przestrzeni półki, konstrukcję projektujemy w oparciu o systemy regałów paletowych do h: 12m. Każdy z systemów jest bardzo wszechstronny i elastyczny, pozwala nam wykorzystać maksymalnie dostępną powierzchnię. Każdorazowo nasza oferta to gwarancja dobrze wydanych środków.

Dostarczamy najwyższej jakości produkt, wykonany w 100% z cynkowanej stali. Wszystkie nasze systemy są certyfikowane, w większości z indywidualnymi patentami, które produkowane są od 1970 roku. Oferowane rozwiązania funkcjonują w 80 krajach na wszystkich kontynentach. Mamy pewność, że dzięki szerokiej ofercie sprawdzonych, unikalnych i wszechstronnych antresol zapewniamy bezpieczne, funkcjonalne i modułowe wyposażenie magazynów, produkowane w najszybszym czasie realizacji i najlepszej cenie w tym segmencie produktu. Projektujemy antresole w oparciu o wytyczne i normy ppoż., a dzięki szerokiej palecie wypełnień półek oraz separacji produktów jesteśmy wstanie zaoferować unikalne rozwiązania dla każdej branży.

BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i dopasuje ofertę do Twoich potrzeb.

POZOSTAŁE SYSTEMY

dostawa cert
REGALY POLKOWE SUPER123

REGAŁY PÓŁKOWE

Wysokiej jakości system regałów półkowych przeznaczony do zastosowań profesjonalnych, branży przemysłowej i magazynowej. Produkt dedykowany dla zabudowy wielopoziomowej w instalacjach antresol magazynowych półkowych. System kompatybilny i zintegrowany z regałami oraz komponentami regałów półkowych Super 1-2-3

regały bezśrubowe

SZYBKI, ŁATWY I BEZŚRUBOWY MONTAŻ

montaż półki co 33 mm

MONTAŻ PÓŁKI CO 33MM

regały ze stali cynkowanej

100% STAL CYNKOWANA

regały magazynowe producent warszawa

REGAŁY PALETOWE

System regałów typu long span przeznaczony dla dużych gabarytów oraz w miejscach gdzie występuję zapotrzebowanie na bardzo długie i głębokie półki. Cały system wykonany jest ze stali cynkowanej, gdzie wypełnieniem półek są panele cynkowane.

JAKOŚĆ CERTYFIKOWANA

regały ze stali cynkowanej

100% STAL CYNKOWANA

PROFIL SŁUPKA ZAMKNIĘTY

NASI KLIENCI