Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 
STRONA GŁÓWNA CBTC
Strona główna > Regały do sklepu dla branży spożywczej

REGAŁY DLA BRANŻY SPOŻYWCZEJ

Największa paleta parametrów na rynku

CBTC kontakt ikona

Indywidualna konsultacja

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych

REGAŁY SPOŻYWCZE

Wszechstronne i certyfikowane regały spożywcze do profesjonalnego składowania i przechowywania żywności. Nasze rozwiązania są idealne dla supermarketów, sklepów spożywczych, hurtowni oraz producentów żywności, którzy poszukują niezawodnych i trwałych systemów magazynowych.

Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszego wyposażenia magazynów w regały spożywcze, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń i zapewnić optymalne warunki przechowywania produktów. Nasze usługi obejmują również projektowanie spersonalizowanych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Previous slide
Next slide
szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu dostawa 24h 48h darmowa dostawa regałów magazynowych

SZYBKA REALIZACJA

Regały półkowe w 48h

szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu

3 TYGODNIE PRODUKCJI

Dla projektów na zamówienie

profesjonalna obsługa pomoc w regałach magazynowych regały magazynowe

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Doradzamy i projektujemy

konkurencyjne oferty regałów magazynowych cbtc metalsistem

KONKURENCYJNE OFERTY

Ceny bezpośrednio od producenta

szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji konkurencyjne oferty

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Regały produkowane od 1970 r.

POTRZEBUJESZ DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych

POTRZEBUJESZ
DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

NASZE REALIZACJE

Realizacja magazynu e-commerce dla lidera branży perfumeryjnej
PANATTONI PARK WARSAW NORTH
1700 regałów półkowych z separatorami, 50780 lokalizacji

NASZE REALIZACJE

Realizacja dla magazynu e-commerce dla hurtowni elektronarzędzi

TOOLBOX.PL SP. Z O.O.

Antresola magazynowa 0+1, 650 półek, 1950 lokalizacji

NASI KLIENCI

WARTO WIEDZIEĆ

W CBTC oferujemy różnorodne rozwiązania w zakresie składowania towaru w punktach handlowych. Projektujemy i dostarczamy klientom m.in. regały do sklepu z różnego rodzaju artykułami spożywczymi. Największą zaletą naszych produktów jest jakość, która przekłada się na trwałość i bezpieczeństwo składowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu.

Regały do sklepu spożywczego dostosowane do indywidualnych potrzeb

Wybór odpowiednich regałów do sklepu i marketu spożywczego jest kluczowy dla efektywnego zarządzania przestrzenią i prezentacji produktów. Optymalne rozmieszczenie towarów zwiększa ich dostępność i widoczność, co stanowi duży atut dla klientów i zachęca do zakupów. Dobrze zaprojektowane regały spożywcze ułatwiają też organizację asortymentu, dbanie o porządek, a przy tym zapewniają bezpieczeństwo składowania.

Nasza firma oferuje wysokiej klasy regały do sklepu spożywczego METALSISTEM. To producent regałów magazynowych z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku, doceniany za innowacyjność rozwiązań w zakresie składowania towaru. Oferowane regały sklepowe cechują się najszerszą na polskim rynku paletą parametrów półek (zarówno w zakresie długości, głębokości, jak i dopuszczalnych obciążeń), a także bogatą linią akcesoriów. W zakresie funkcjonalności doradzamy i projektujemy regały do sklepu spożywczego do składowania paletowego lub ręcznego, a także konstrukcje, które uwzględniają obie te funkcje. Dzięki unikalności i wszechstronności naszych systemów jesteśmy w stanie zaprojektować regały idealnie dopasowane do potrzeb danego punktu handlowego, maksymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń.

Regały spożywcze METALSISTEM – jakość, stabilność, bezpieczeństwo

Regały metalowe do sklepu METALSISTEM wyróżniają się przede wszystkim jakością – są wykonane w 100% ze stali cynkowanej. Dzięki temu są wyjątkowo trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i zapewniają długą żywotność. Proponowane regały metalowe cechują się także stabilnością konstrukcji, niezbędną do zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa.

Ze względu na to, że w CBTC oferujemy regały do sklepu prosto od producenta, nasi klienci mogą liczyć na korzystny stosunek ceny do jakości. Co więcej, zapewniamy:

  • profesjonalną obsługę i doradztwo,
  • szybką realizację zamówień – nawet w 48 godzin,
  • sprawny montaż u klienta.

Gwarantujemy pełną satysfakcję ze współpracy.

Regały metalowe do sklepu – zapraszamy do kontaktu

Jeśli chcesz zamówić regały do sklepu spożywczego, skontaktuj się z nami. W ramach współpracy dokonamy dokładnej analizy dostępnej przestrzeni, możliwości oraz potrzeb w zakresie składowania, a następnie wykonamy indywidualny projekt regałów. Zapewniamy kompleksową obsługę – możesz liczyć na pełne zaangażowanie naszego zespołu na każdym etapie realizacji zamówienia.

Zachęcamy, by sprawdzić też inne rozwiązania dostępne w naszej ofercie. Jako oficjalny partner ds. sprzedaży produktów METALSISTEM w Polsce, projektujemy i dostarczamy regały magazynowe dla wielu branż. Naszą specjalizacją są regały półkowe do składowania ręcznego, jak również regały paletowe do ciężkich obciążeń.

Dlaczego warto wybrać CBTC