Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 

Regał półkowy magazynowy – zastosowania w różnych branżach

Regały półkowe

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak duży potencjał ma regał półkowy magazynowy. Systemy tego rodzaju znajdują zastosowanie w wielu branżach i mogą być z powodzeniem wykorzystywane do składowania towarów o niestandardowych wymiarach. W tym celu konieczne jest jednak dostosowanie parametrów regałów do indywidualnych potrzeb klientów oraz dostępnej przestrzeni magazynowej. Co można składować na regałach półkowych? W jakich branżach znajdują zastosowanie? Jak daleko sięga ich wszechstronność? Jeśli interesują Cię rodzaje i zastosowanie regałów w magazynie, koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Regały półkowe magazynowe – wszechstronne systemy o szerokiej gamie parametrów

W CBTC oferujemy klientom regały półkowe o szerokim zastosowaniu. Ich wszechstronność jest bezpośrednio związana z faktem, że posiadamy najszerszą w Polsce paletę rozwiązań: wymiarów półek i ich obciążeń. Systemy regałowe METALSISTEM pozwalają na dostosowanie wysokości regału, długości i głębokości półki oraz maksymalnego obciążenia do indywidualnych potrzeb. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ daje możliwość stworzenia systemu idealnie dopasowanego do składowanego towaru, nawet gdy ten ma niestandardowe wymiary. Co więcej, nasze regały półkowe magazynowe można wyposażyć w szeroką gamę akcesoriów, takich jak szuflady, belki wieszakowe czy separatory na półkę.

Regał półkowy magazynowy – w jakiej branży można go wykorzystać?

Systemy składowania ręcznego METALSISTEM kryją w sobie ogromny potencjał, który pozwala nam projektować rozwiązania dla każdej branży. Specjalizujemy się m.in. w dostarczaniu produktów dla branży e-commerce, hurtowni, firm produkcyjnych oraz dla przemysłu. Ponadto w naszej ofercie znajdują się:

  • regały na opony przeznaczone przede wszystkim dla warsztatów, salonów i serwisów samochodowych, jak również sieci handlowych czy przechowalni opon. Systemy są projektowane z uwzględnieniem liczby i rozmiaru opon oraz dostępnej powierzchni magazynowej.
  • regały do archiwum, które zapewniają bezpieczeństwo składowania dokumentów. Klienci mogą zdecydować się m.in. na regały półkowe do przechowywania segregatorów, kartonów i pudełek. Projektujemy systemy stacjonarne, z szufladami, wysuwane cargo i regały archiwalne z przesuwem ręcznym.
  • regały dla branży odzieżowej wyposażone w specjalne drążki na wieszaki lub półki umieszczone na dowolnych poziomach – w zależności od rodzaju składowanego towaru funkcje te można łączyć. Systemy tego typu znajdują zastosowanie m.in. na zapleczach galerii handlowych.

Nasze regały systemowe są stosowane w sklepach, salonach sprzedaży oraz magazynach wszystkich branż, w tym branży farmaceutycznej i budowlanej. Możliwość dostosowania parametrów do specyfiki danej działalności pozwala nam w pełni wykorzystać przestrzeń magazynową klienta oraz zwiększyć efektywność procesów magazynowych. Co istotne, przed przystąpieniem do prac projektowych wykonujemy dokładną analizę procesów pracy magazynu i obsługi regałów. Dzięki temu nasi klienci płacą za to, czego faktycznie potrzebują i otrzymują produkt, który idealnie wpisuje się w ich potrzeby.

Zastosowanie regałów półkowych w różnych branżach – podsumowanie

Dostępne w naszej ofercie regały półkowe magazynowe spełniają różne, często specyficzne wymagania wielu branż, od branży e-commerce przez firmy odzieżowe i archiwa po branżę automotive. Ich wszechstronność, a przede wszystkim funkcjonalność, czyni je skutecznym narzędziem do efektywnego zarządzania przestrzenią magazynową. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – w CBTC projektujemy i dostarczamy systemy półkowe, jak również regały paletowe dostosowane do potrzeb klienta. Wszystkie nasze produkty są wykonane w 100% ze stali cynkowanej, co świadczy o ich najwyższej jakości.

Indywidualne realizacje można obejrzeć w galerii strony cbtc.pl.

NAJNOWSZE WPISY