Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 

Magazynowe antresole półkowe dla przestrzeni Twojego magazynu

Antresole magazynowe idealny sposobów na zorganizowanie przestrzeni magazynowej

Antresole magazynowe idealny sposób na zorganizowanie przestrzeni magazynowej.

Pojęcie antresoli magazynowej można odnieść do różnych rozwiązań konstrukcyjnych: magazynowa antresola półkowa, podest magazynowy, pomost magazynowy, czy antresola na regałach paletowych. Każde z tych rozwiązań pozwala na optymalizację dostępnej powierzchni w magazynie i każde z nich poprawia organizację pracy, co wiąże się ze zmniejszeniem czasu i kosztów pracy.

W zależności od specyfiki składowanego asortymentu, jego rotacji, dostępnej komunikacji wewnątrz magazynu, CBTC jest w stanie zaoferować inwestorowi optymalne rozwiązania dopasowane do jego potrzeb.

Magazynowe antresole półkowe – wysokie regały i podłoga między nimi.

Antresole półkowe tworzone na bazie metalowych regałów półkowych lub regałów paletowych, coraz częściej pojawiają się w magazynach, których właściciele chcą zoptymalizować procesy magazynowania towarów. Rozwiązanie to pozwala na stworzenie dodatkowej powierzchni do składowania, bez powiększania powierzchni magazynu.

Cieciera BTC Sp. z o.o. może zaprojektować, dostarczyć i wykonać montaż magazynowej antresoli półkowej tworząc nawet trzy dodatkowe poziomy magazynowania. Obsługa tego typu wysokich regałów odbywa się z podłogi usytuowanej pomiędzy regałami.
Antresole magazynowe idealny sposobów na zorganizowanie przestrzeni magazynowej
Antresole magazynowe idealny sposobów na zorganizowanie magazynu
Antresole półkowe na bazie regałów metalowych w Systemie Super 1-2-3, są popularnym rozwiązaniem wykorzystywanym głównie przy asortymencie małogabarytowym i zróżnicowanym. Ze względu na szeroką paletę wymiarów regałów, głębokości, długości półki i dodatkowych akcesoriów, w postaci separatorów, przegród, kontenerów, CBTC jest w stanie sprostać wymaganiom różnych branż. Do większych obciążeń, a także w przypadku gdzie wymagana jest dłuższa lub głębsza półka Cieciera BTC Sp. z o.o. oferuje magazynowe antresole półkowe na bazie paletowych regałów metalowych w systemie Super 4-5-6.

Dlaczego magazynowe antresole półkowe Metalsistem?

METALSISTEM, europejski producent, od ponad 50 lat oferuje swoje produkty na całym świecie. Cieciera BTC Sp. z o.o. jako certyfikowany partner marki w swoim portfolio posiada szereg projektów antresol półkowych zaprojektowanych i wykonanych w magazynach naszych klientów.

Przewagą naszych magazynowych antresol półkowych jest to, że wszystkie elementy – słupy, belki, półki a także schody i podłoga, wykonane są ze stali cynkowanej, co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie antresoli przez długi czas. Zadowolenie klientów z naszych regałów metalowych, świadczy o tym, że oferowane przez nas rozwiązania są najwyższej jakości i przynoszą wymierny zysk inwestorom, którzy nam zaufali i zdecydowali się z nami współpracować.

Indywidualne realizacje można obejrzeć w galerii strony cbtc.pl.

NAJNOWSZE WPISY