METALSISTEM Producent regałów metalowych od 1970r.

Jakość i bezpieczeństwo w atrakcyjnej cenie. To właśnie charakteryzuje nasz wszechstronny i najbardziej ekonomiczny system wśród cynkowanych regałów paletowych. Naszym zadaniem jest maksymalnie zoptymalizować dostępną przestrzeń magazynową w oparciu rozmiar i wagę palety. Regały paletowe Superbo idealnie spełniają te oczekiwania.

POTRZEBUJESZ
DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.
DLACZEGO MY?
szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu dostawa 24h 48h darmowa dostawa regałów magazynowych
Szybka Realizacja

48h dla regałów półkowych

konkurencyjne oferty regałów magazynowych cbtc metalsistem
Konkurencyjne Oferty
Ceny bezpośrednio od producenta
profesjonalna obsługa pomoc w regałach magazynowych regały magazynowe
Profesjonalna Obsługa
Doradzamy i projektujemy
szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji regały metalowe prosto z magazynu
3 Tygodnie Produkcji
Dla dużych projektów
szybka dostawa regałów magazynowych cbtc krótki czas produkcji konkurencyjne oferty
Wieloletnie Doświadczenie
Producent regałów od 1970r.
WYPOSAŻAMY
regały paletowe regaly paletowe regały magazynowe metalowe regały magazynowe paletowe producent regałów paletowych regały do magazynu wysokie regały metalowe regały magazynowe wjezdne projektowanie przestrzeni magazynowej projekt regałów magazynowych cbtc metalsistem
HURTOWNIE
regały paletowe regaly paletowe regały magazynowe metalowe regały magazynowe paletowe producent regałów paletowych regały do magazynu regały magazynowe wjezdne projektowanie przestrzeni magazynowej projekt regałów magazynowych cbtc metalsistem
CHŁODNIE
MROŹNIE
MAGAZYNY
regały dla sklepów spożywczych
SKLEPY
WYRÓŻNIONE SYSTEMY REGAŁÓW PALETOWYCH

SYSTEM SUPER 4-5-6

Atuty systemu:
• System certyfikowany znakiem CE
• Skok poziomu co 33 mm
• Max. waga 1 palety: 1800 kg
• Max. wysokość: 10000 mm
• Max. głębokość: 1600 mm
• Max. długość poziomu 4000 mm

SYSTEM UNIBUILD

Atuty systemu:
• Max. wysokość: 13500 mm
• Skok poziomu co 50 mm
• Max. waga 1 palety: 1800 kg
• Max. głębokość: 1600 mm
• Max. długość półki 4000 mm
• Wypełnienie półek stal cynkowana
NASI KLIENCI

REGAŁY WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

CBTC oferuje sprawdzone rozwiązania, które pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową. Nasza oferta to m.in. regały wysokiego składowania, które łączą w sobie solidne wykonanie i funkcjonalność. Dostosowujemy systemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta, uwzględniając w projektach dostępną powierzchnię oraz rodzaj towaru. W tej kategorii możemy zaproponować Ci zarówno regały paletowe wysokiego składowania, jak i regały półkowe.

systemy regalowe cbtc
DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
regały magazynowe metalowe cbtc metalsistem
SZYBKA REALIZACJA
48h dla regałów półkowych
3 TYGODNIE PRODUKCJI
Dla dużych projektów
PROFESJONALNA OBSŁUGA
Doradzamy i projektujemy
KONKURENCYJNE OFERTY
Ceny bezpośrednio od producenta
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Regały produkowane od 1970 r.

ATUTY I PRZEWAGA KONKURENCYJNA SYSTEMU

REGAŁY PALETOWE

Regały paletowe METALSISTEM to synonim bezpiecznego składowania na lata. Cały system wykonany jest w 100% z certyfikowanej, zimno giętej stali cynkowanej, która zapewnia trwałość i jakość produktu.
Wszechstronność regałów paletowych wynika z szerokiej palety parametrów dopuszczalnych obciążeń ramy bocznej regału jak i trawersów oraz dostępnych akcesoriów.

Uniwersalność systemu pozwala składowanie i magazynowanie lekkich jak i ciężkich palet EURO oraz niestandardowych jednostek o dużych gabarytach. Dedykowany do zabudowy magazynów, jak i Sali sprzedaży w hurtowniach i sklepach wielkopowierzchniowych. Z powodzeniem stosowany w zabudowie na zewnątrz oraz wyposażeniu chłodni i mroźni. Jest to najbardziej ekonomiczny system wśród cynkowanych regałów paletowych na naszym rynku.

POTRZEBUJESZ DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu.
Odezwiemy się do Ciebie.
cbtc producent regałów magazynowych

DETALE I AKCESORIA

suprebo metalsistem cbtc regaly cbtc superbo c

DANE

DO KALKULACJI DLA PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH

Wypełnij wszystkie pola, żebyśmy mogli jak najlepiej i sprawnie dopasować ofertę do Twoich oczekiwań.

NASI KLIENCI

Regały wysokiego składowania METALSISTEM

Regały magazynowe wysokiego składowania z oferty CBTC dzielą się na 2 podstawowe typy:

  • paletowe regały do wysokiego składowania, które obsługuje się za pomocą wózków widłowych – oferujemy rozwiązania do wysokości 12 m,
  • półkowe regały magazynowe do wysokiego składowania, obsługiwane ręcznie przy wykorzystaniu podestów ruchomych przejezdnych – projektujemy systemy do 8 m wysokości.

Czym się wyróżniają? Dostarczamy klientom produkty METALSISTEM, włoskiego producenta regałów magazynowych, cenionego za innowacyjność i dużą wszechstronność swoich produktów. Dzięki szerokiej palecie parametrów, bogatej linii akcesoriów i wypełnień, jesteśmy w stanie projektować regały wysokiego składowania, których wymiary i funkcje idealnie wpisują się w potrzeby danego biznesu. Wybierając nasze produkty, masz pewność, że płacisz dokładnie za to, czego potrzebujesz.

Regały magazynowe wysokiego składowania, które wyróżnia jakość

Oferowane przez nas regały wysokiego składowania to doskonały wybór dla firm, które chcą w pełni zagospodarować miejsce w magazynie. Systemy pozwalają na łatwe i bezpieczne przechowywanie dużej ilości towarów. Warto zwrócić uwagę na ich jakość – regały metalowe METALSISTEM są wykonane w 100% ze stali cynkowanej, co przekłada się na ich wytrzymałość oraz odporność na warunki środowiska, w którym są zamontowane.

CBTC zapewnia kompleksową obsługę. Oferujemy doradztwo, usługi projektowe, dostarczamy gotowe rozwiązania do klientów. Odpowiadamy także za montaż regałów wysokiego składowania. Zachęcamy, by zapoznać się z pełną gamą naszych rozwiązań. METALSISTEM to producent regałów wysokiego składowania oraz wielu innych systemów, takich jak:

Jako oficjalny przedstawiciel marki w Polsce zapewniamy klientom dostęp do wszystkich powyższych rozwiązań.

Dlaczego warto nas wybrać