Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 

Zastosowanie regałów i stojaków na opony

Zastosowanie regałów i stojaków na opony

Ważne elementy składowania w regałach i stojakach na opony. 

Jednym z istotnych elementów świadczącym o bezpiecznej jeździe samochodem jest opona. Jej jakość, utrzymanie, sposób przechowywania w okresie pozasezonowym jest ważną składową bezpieczeństwa w samochodzie. Zastosowanie jakie mają regały na opony oraz stojaki jest bardzo ważne. Zbyt stare, zużyte, bądź zniszczone opony, nie zapewnią ochrony w niesprzyjających warunkach jazdy, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. 

Dlatego bardzo ważne jest, by o troszczyć się o jakość opon oraz pamiętać, by odpowiednio je przechowywać, korzystając z dedykowanych stojaków oraz regałów na opony, które pozwalają właściwie je sezonować. Regały wykonane ze stali cynkowanej są konstrukcją, która niezależnie od warunków pogodowych na drodze oraz temperatury pomieszczenia w którym znajdują się opony, pozwala je bezpiecznie składować.


Kto składuje opony w regałach metalowych?


Z regałów na opony korzystają głównie podmioty ściśle związane z branżą motoryzacyjną:

• wulkanizacje,
• serwisy,
• hurtownie opon,
• przechowalnie opon.

Regały na opony dostępne w ofercie CBTC są wykonane z solidnej stali cynkowanej, która jest najbardziej trwałym materiałem do składowania opon, nawet w warunkach gdzie występuje duża wilgotność powietrza i niska temperatura. Strukturę regałów na opony stanowi konstrukcja o właściwej nośności poprzecznych trawersów oraz łatwym dostępie do obsługi. Regał pozwalający składować opony jest tak zaprojektowany, by optymalnie wykorzystywał daną powierzchnię i mógł przechowywać maksymalnie dużą ilość opon. Regał na opony znajduje również zastosowanie w domu wolnostojącym, w przydomowym warsztacie lub w garażu. Wystarczy dopasować go do swoich potrzeb i rozmiarów pomieszczenia, w którym będą składowane opony.

regały przesuwne mobieasy cbtc metalsistem

Wiele możliwości składowania opon i innych akcesoriów samochodowych.

Korzystając z metalowych regałów na opony, można mieć pewność, ze zamówiony produkt będzie idealnie dopasowany do zabudowy posiadanego warsztatu lub garażu. Każde rozwiązanie składowania opon można skonfigurować indywidualnie, właściwie dobierając parametry regału oraz dostosować pod własną potrzebę. 

Oprócz opon, można składować pełne koła, czyli opony z felgami oraz uzupełnić wolną przestrzeń regału na opony, półką na akcesoria samochodowe. Wykorzystując dodatkowe elementy regałów cynkowanych dostępnych w sklepie online CBTC, można wybrać rodzaj półki oraz jej wypełnienie. Metalowe półki mogą być wykonane ze stali cynkowanej, ale również znajdą zastosowanie panele plastikowe, panele stalowe perforowane oraz półki wannowe. 

Indywidualne zabudowy stojaków na opony, regałów na opony oraz regałów na same felgi samochodowe są możliwe do zaprojektowania przez zespół doradców CBTC. Aby otrzymać kosztorys regału, wystarczy przesłać odręczny rysunek przestrzeni do zabudowy oraz rodzaj i ilość opon, które należy składować. Wówczas zespół CBTC wykona produkt szyty na miarę, wyceniony na podstawie tylko tych elementów, które są potrzebne do samodzielnego montażu. To bardzo ważne, że nie ma jednego typu regału na opony, który należy wpasować do własnego pomieszczenia. Jeśli oferta sklepu online CBTC nie pozwala na skonfigurowanie indywidualnego stojaka na opony, można wysłać zapytanie o projekt do konkretnego pomieszczenia i konkretnych rozmiarów opon. 

Indywidualne realizacje można obejrzeć w galerii strony cbtc.pl.

NAJNOWSZE WPISY