Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 

Regały z szufladami produkcji METALSISTEM

Regały z szufladami produkcji METALSISTEM

Regały z szufladami jako ciekawe rozwiązanie składowania.

Jednym z ciekawszych produktów oferowanych przez Cieciera BTC Sp. z o.o. (CBTC) są regały z szufladami produkcji Metalsistem, które wykonane w 100% ze stali cynkowanej mają zastosowanie w branży magazynowej i produkcyjnej oraz w przestrzeniach prywatnych. Łatwość montażu i wszechstronność ich zastosowania sprawia iż regały z szufladami cieszą się wyjątkową popularnością w szczególności w zapleczach firm przemysłowych, motoryzacyjnych i warsztatowych.

Regały metalowe vs regały z szufladami.

Najbardziej popularnym i najczęściej projektowanym systemem regałów magazynowych przez CBTC są regały metalowe, które wyróżnia najszersza paleta rozwiązań i parametrów półek.Dodatkowo bogaty asortyment oraz liczne akcesoria systemu zaspokajają potrzeby klientów wielu branż dla których CBTC projektuje indywidualne rozwiązania wyposażenia magazynów. Pełną ofertę firmy Cieciera BTC można poznać na stronie cbtc.pl

Wśród bogatej linii rozwiązań regałów metalowych są regały z szufladami. Zastosowanie to wykorzystywane jest w przypadku gdy towar wymaga szczególnego składowania lub indywidualnego magazynowania ze względu na wartość lub unikalność produktu. W większości przypadków klientom zależy by uniknąć kładzenia produktów jeden na drugi lub zabezpieczyć towar przed uszkodzeniem. Stosowanie regałów z szufladami produkcji Metalsistem w pełni rozwiązuje ten problem.

Składowanie w regale z szufladami powinno być też sprawne i wygodne dlatego też system obsługi takiego regału jest bardzo wygodny  i intuicyjny. Szuflady dostarczane są w całości i od razu są gotowe do zainstalowania na regałach metalowych Metalsistem.

Regały z szufladami

Zalety stosowania regałów metalowych z szufladami:

• składowanie pionowe lub poziome produktów;
• składowanie wartościowych/luksusowych
   produktów bez obawy przed uszkodzeniem;
• łatwy dostęp do produktów;
• dobra widoczność produktów;
• łatwa kontrola ilości magazynowanych produktów;
• zabezpieczenia przed kradzieżą za pomocą kluczyka.
Wymiary szuflad w regałach Metalsistem

Regały z szufladami metalowymi mogą mieć różne wymiary i spełniać różne funkcje użytkowe. Dział projektowy CBTC każdorazowo analizuje potrzeby klienta i odpowiednio dobiera rodzaj szuflady wpasowując je w regał metalowy. Dostępne wymiary szuflad w regałach metalowych Metalsistem:

• Długość szuflady:
600, 900, 1200, 1500 mm.
• Głębokość szuflady:
400, 500, 600 mm.
• Wysokość szuflady:
66, 99, 165, 264, 363, 462, 561 mm
• Maksymalne obciążenie szuflady: 50 kg.

   • Długość szuflady: 600, 900, 1200, 1500 mm,

   • Głębokość szuflady: 400, 500, 600 mm,

   • Wysokość szuflady: 66, 99, 165, 264, 363, 462, 561 mm,

   • Maksymalne obciążenie szuflady: 50 kg.

Z uwagi na szeroki zakres parametrów szuflad w regałach, Cieciera BTC jest w stanie znaleźć rozwiązanie pod najbardziej wymagającego klienta i dopasować się pod jego potrzeby składowania. Do regałów z szufladami można zastosować wiele ciekawych rozwiązań w opcji dodatkowych akcesoriów.

Dodatkowe akcesoria w regałach z szufladami

 

Warto zwrócić uwagę, że system szuflad oferowanych przez CBTC ma możliwość zaaplikowania separacji wewnątrz szuflady. Każda szuflada posiada prowadnice, które na każdej ze ścian i pozwala na zastosowanie wielowariantowych podziałek szuflady.

Najnowszym rozwiązaniem systemu są szuflady o wysokości składowania 462, i 561 mm Zastosowanie w regałach wysokiej szuflady to nowy standard wprowadzony niedawno do oferty produktowej firmy Cieciera BTC. Regał metalowy z wysokimi szufladami został stworzony do przechowywania przedmiotów wielkogabarytowych.

Nowością jest też wprowadzenie szuflady z długością 600mm, co jest kontynuacją poszerzenia oferty standardowej na szuflady do regałów metalowych Metalsistem. Tego typu długość jest zarezerwowana wyłącznie dla szuflad o wysokości 66, 99 i 165 mm.

Na koniec warto jeszcze raz podkreślić unikalność regałów z szufladami oferowanych przez CBTC. Jest to przede wszystkim najszersza paleta parametrów szuflad w zakresie głębokości, długości i wysokości szuflady. Każda szuflada może być dodatkowo zamykana na kluczyk i posiadać bardzo intuicyjne w aplikacji separatory, które umożliwiają dowolny podział przestrzeni szuflady. Jest to niewątpliwie najbardziej atrakcyjny produkt w swojej kategorii.

Wycena regałów z szufladami jest sporządzana na indywidualne zapytanie, w zależności od wybranej konfiguracji.

Potrzebujesz doradztwa lub projektu?

Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
e-mail: bok@cbtc.pl lub pod numerem tel. +48 737 547 147

Indywidualne realizacje można obejrzeć w galerii strony cbtc.pl.

NAJNOWSZE WPISY