Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 

Regały na ubrania w magazynach branży mody

regały na ubrania w magazynach branży mody

Regały na ubrania przy składowaniu odzieży w magazynach.

Spośród wielu systemów magazynowych oferowanych przez Cieciera BTC Sp. z o.o. (CBTC) dużym zainteresowaniem w ostatnim okresie cieszyły się rozwiązania pozwalające na składowanie odzieży z wykorzystaniem regałów na ubrania na półkach i drążkach na wieszaki. Cieciera BTC Sp. z o.o. tylko w pierwszej połowie 2023 roku zaprojektowała i zrealizowała 6 projektów wyposażenia magazynów w regały na ubrania dla 3 uznanych międzynarodowych marek z branży odzieżowej.

Rodzaje składowania wykorzystujące regały na ubrania.

Jednym z podstawowych rozwiązań magazynowych regałów na ubrania pozwalających na składowanie odzieży są regały półkowe oraz drążki na wieszaki. W ramach systemu Super 1-2-3, który oferuje CBTC istnieje możliwość zaprojektowania rzędów regałów, które łączą obie te funkcje. W zależności od potrzeb i specyfiki składowania towaru przez klienta, regał na ubrania może mieć zaprojektowane półki na dowolnych poziomach lub posiadać wyłącznie drążki na wieszaki. Każdorazowo projekt uwzględnia rodzaj opakowania składowanej odzieży np. w kartonach lub skrzynkach magazynowych, a jeśli ubrania składowane są na wieszakach długość odzieży, tak by maksymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową. System Super 1-2-3 łączy składowanie sukienek, garniturów, czy odzieży dziecięcej. CBTC tylko dla jednej sieci odzieżowej, posiadającej swoje salony praktycznie w każdej galerii handlowej w Polsce zaprojektowałai dostarczyła rozwiązanie z regałami na ubrania do 5 salonów w I połowie 2023 r.

Powyższe rozwiązanie uwzględniające funkcje regałów na ubrania występuje również w regałach jezdnych. Tego typu systemy pozwala na maksymalizację wykorzystania przestrzeni magazynu dzięki podwojeniu liczby regałów na tej samej powierzchni. CBTC posiada w swojej ofercie unikalny system jezdny Mobieasy, który jest wykonany w 100% ze stali cynkowanej i montowany bez konieczności ingerencji w posadzkę (bez kotwienia). To rozwiązanie aktualnie zostało wdrożone przez Cieciera BTC na zapleczu galerii handlowej amerykańskiej sieci odzieżowej w czeskiej Pradze.

Regały na ubrania

Co jest przewagą regałów na ubrania oferowanych przez CBTC?

Ta tradycyjna forma ręcznej aplikacji ubrań funkcjonuje zarówno na zapleczach obiektów handlowych, w magazynach, czy logistyce sklepów e-commerce. Fundamentem przy pracy z tego rodzaju systemami jest jakość regałów na ubrania oraz ich funkcjonalność. CBTC oferuje certyfikowany system, który jest produkowany od 50 lat i wykonany w 100% ze stali cynkowanej. Więcej produktów możesz obejrzeć również w naszym sklepie internetowym cbtc24.pl.

Obserwujemy jak sieci odzieżowe, które wprowadzając do swoich salonów system regałów na ubrania od CBTC doceniają jego lekkość a jednocześnie wszechstronność zastosowania. Nie bez znaczenia ma fakt dostępności tych systemów, szybkiej produkcji i kompatybilność różnego rodzajów akcesoriów, w tym szuflad, które CBTC dostarcza klientom w ramach swoich projektach w Polsce i za granicą.

NAJNOWSZE WPISY