Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 

Najlepsze regały magazynowe: CBTC na 1. miejscu w rankingu

regały półkowe do archiwum cbtc metalsistem

Rozwiązania w zakresie systemów regałowych CBTC zostały wyróżnione w rankingu Najlepsze regały magazynowe w Polsce opublikowanym przez portal Onet w maju 2023 roku. Zajęliśmy w nim 1. miejsce, co stanowi jasne potwierdzenie jakości naszych produktów. Co wyróżnia regały METALSISTEM na tle konkurencji? Jaki zakres usług oferujemy klientom? I co sprawia, że wyprzedziliśmy w rankingu inne firmy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym artykule.

CBTC, czyli regały magazynowe prosto od producenta

Cieciera BTC Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem włoskiej marki METALSISTEM w Polsce. Działalność METALSISTEM sięga 1970 r., a obecnie firma dostarcza swoje rozwiązania do ponad 80 krajów na całym świecie. Tym, co wyróżnia ją na międzynarodowym rynku, jest przede wszystkim jakość produktów. Systemy regałowe METALSISTEM są wykonane w 100% ze stali cynkowanej zimnogiętej, co przekłada się na ich wytrzymałość i solidność. Nie bez znaczenia dla sukcesu marki jest także szybkość produkcji i unikatowy system montażu regałów. W rankingu Onetu – Najlepsze regały magazynowe w Polsce – TOP 5 ranking producentów regałów magazynowych – słusznie zauważono, że „regały METALSISTEM wyróżnia najszersza w Polsce paleta parametrów w zakresie długości i głębokości półki, dopuszczalnych obciążeń oraz akcesoriów”. To sprawia, że jako partner marki jesteśmy w stanie projektować i dostarczać systemy regałów magazynowych dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów w zakresie składowania.

Przegląd regałów magazynowych – co nas wyróżnia?

Wysoka jakość regałów magazynowych nie jest jedynym powodem, dla którego nasza firma wygrała w rankingu przygotowanym przez Onet. Portal zwrócił uwagę na bogaty asortyment i wszechstronność naszej oferty. Proponujemy klientom regały półkowe do obsługi ręcznej, które są z powodzeniem wykorzystywane w wielu branżach. Wyposażamy w regały magazyny e-commerce, hurtownie, sklepy, salony sprzedaży, firmy z branży farmaceutycznej i budowlanej. Dostarczamy klientom regały na opony, regały do archiwum, regały na ubrania oraz regały do chłodni i mroźni. Jesteśmy otwarci na potrzeby różnych przedsiębiorstw – systemy METALSISTEM są w stanie sprostać zarówno standardowym, jak i unikalnym wymaganiom w zakresie składowania.

Nasza oferta obejmuje również solidne regały paletowe, przeznaczone do dużych, ciężkich obciążeń. Niezależnie od wyboru systemu gwarantujemy szybką realizację – 48h dla regałów dostępnych z magazynu i 3 tygodnie dla bardzo dużych projektów. Pod tym względem zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencji. Przegląd regałów magazynowych przygotowany przez Onet podkreśla jeszcze jeden istotny aspekt – najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości naszych rozwiązań.

Profesjonalne doradztwo w doborze systemów regałowych

REGAŁY PALETOWE CBTC

CBTC jest rodzinną firmą, której atutami są pasja i doświadczenie. Jako lider w produkcji regałów magazynowych oferujemy swoim klientom nie tylko najwyższą jakość produktów, ale także profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań. W ramach usług przeprowadzamy dokładną analizę procesów magazynowych danej firmy i na tej podstawie projektujemy optymalne rozwiązania, które pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że płacą za produkt, którego potrzebują i który przyczyni się do zwiększenia efektywności procesów magazynowych.
Decydując się na regał magazynowy METALSISTEM, firmy inwestują w wysoką jakość produktu, bezpieczeństwo składowania oraz elastyczność w stosunku do potrzeb magazynowych. Nasze systemy można bowiem rozbudowywać wraz z rozwojem działalności. Oferujemy klientom produkty, które mają wieloletnią tradycję, a jednocześnie wyróżniają się innowacyjnością i są stale aktualizowane.

CBTC – lider w branży regałów magazynowych

Istnieje wiele powodów, dla których CBTC znalazło się na szczycie rankingu najlepszych regałów magazynowych. Nasza firma od lat dostarcza klientom najwyższej jakości rozwiązania, które idealnie odpowiadają na potrzeby w zakresie składowania towarów, w tym nietypowych produktów. Zachęcamy do kontaktu – zapewniamy pełną satysfakcję ze współpracy.

Indywidualne realizacje można obejrzeć w galerii strony cbtc.pl.

NAJNOWSZE WPISY