Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 

Regały magazynowe do warsztatów i serwisów samochodowych

Zastosowanie regałów i stojaków na opony

Przestrzeń w warsztatach i serwisach samochodowych według własnych potrzeb.

Dobór odpowiednich regałów magazynowych do warsztatów i serwisów samochodowych zdecydowanie korzystnie wpływa na funkcjonalność przestrzeni roboczej i efektywność pracy. Przed dokonaniem zakupu należy zwrócić szczególną uwagę na kilka ważnych czynników, które mają spełnić regały magazynowe do składowania ciężkich narzędzi, specjalistycznych urządzeń czy części zamiennych.

Z pewnością w takich pomieszczeniach najlepiej się sprawdzają ocynkowane regały półkowe w systemie Super 1-2-3 do składowania ręcznego asortymentu.

Solidna konstrukcja i bezpieczeństwo regałów magazynowych.

Przede wszystkim regały magazynowe do warsztatów i serwisów samochodowych muszą mieć trwałą, solidną konstrukcję, odporną na uszkodzenia i korozję. Regały półkowe METALSISTEM w systemie Super 1-2-3 są wykonane w 100% ze stali cynkowanej łącznie z panelem wypełniającym, co daje im gwarancję jakości i wytrwałości w użytkowaniu na długie lata. Odpowiednio do wymagań klientów dobierana jest konstrukcja regału tak, aby spełniała wszystkie jego wymogi oraz kryteria bezpieczeństwa użytkowania pod względem obsługi regałów magazynowych w warsztatach i serwisach samochodowych.

Regały magazynowe do warsztatów i serwisów samochodowych

Rodzaje półek i separacji w regałach magazynowych.

Przy doborze regałów magazynowych do warsztatów i serwisów samochodowych bardzo ważne jest by odpowiednio dobrać wymiary, typ półki oraz możliwość separacji pod składowany asortyment. W ramach systemu Super 1-2-3 oferujemy do wyboru kilka rodzajów wypełnień półek m. in. panele pełne metalowe – cynkowane, perforowane metalowe i perforowane plastikowe. Coraz częściej u naszych klientów wykorzystujemy systemowe szuflady na drobne oraz wartościowe elementy.

Dość nietypowym rozwiązaniem jest wykorzystanie półki kontenerowej w warsztatach i serwisach samochodowych. Półka ta jest idealna do przechowywanie dużej ilości drobnych elementów i zastępuje tradycyjne kuwety plastikowe. Idealnym rozwiązaniem jest również możliwość zastosowania regałów w zabudowie narożnej, aby bardziej zoptymalizować powierzchnię magazynową. Przy zastosowaniu tego rodzaju półki mamy swobodną przestrzeń składowania bez konieczności omijania słupa regału.

W ramach systemu Super 1-2-3 oferujemy przegrody (separatory), które umożliwiają podział półek na sloty. Regały magazynowe METALSITEM posiadają separatory metalowe oraz plastikowe o różnych kształtach i wymiarach pozwalające dowolnie dzielić półki na mniejsze obszary składowania pod różnorodny asortyment.

Łatwość montażu regałów magazynowych.

Regały magazynowe to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które umożliwia zagospodarowanie i użytkowanie przestrzeni w warsztatach i serwisach samochodowych według własnych potrzeb. Do bezpiecznego korzystania z regałów ważne jest sprawdzenie oraz przygotowanie miejsca montażu tj. wypoziomowanie posadzki. Ich prawidłowy montaż w dużej mierze odpowiada za bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Montaż naszego systemu regałów półkowych Super 1-2-3 jest szybki i bez śrubowy. Składowe elementy regału montowane są na wcisk bez użycia śrub i specjalnych narzędzi. Jedynym narzędziem wykorzystywanym podczas montażu jest gumowy młotek. Ważne jest także stosowanie się do instrukcji, zaleceń producenta regałów magazynowych oraz tabliczki znamionowej, która określa parametry regałów.
Poziom montażu półki możemy regulować co 33 mm i zmieniać ich wysokość na każdym etapie użytkowania.

Regały magazynowe, które można w łatwy sposób złożyć i rozłożyć, są szczególnie przydatne w przypadku konieczności zmiany ich rozmieszczenia lub dalszej rozbudowy.

Indywidualne realizacje można obejrzeć w galerii strony cbtc.pl.

NAJNOWSZE WPISY