METALSISTEM projektuje i organizuje Twoją przestrzeń od 1970r.

ZAPOZNANIE

Dzień Dobry!

Witam wszystkich na naszej nowej stronie, choć tak naprawdę nowej odsłonie dotychczasowej strony, poświęconej regałom magazynowym. Pięć lat temu podjęliśmy razem z bratem decyzję o wprowadzeniu na polski rynek nowoczesnego, technologicznie zaawansowanego produktu, który ma zastosowanie niemal w każdej branży. Spotkałem się wtedy z sympatycznym zrozumieniem, choć bez porywczego entuzjazmu, jakie towarzyszy współcześnie nowym start-upom. Często byłem pytany o powód mojej radosnej fascynacji tak przyziemnym przedmiotem jakim jest regał – czy jest w nim coś zaskakującego, co przykuwa mój podziw? Na pewno ponadczasowa umiejętność odpowiedniego ukształtowania stali na zimno. Pozwala ona wzmocnić i usztywnić poszczególne elementy nośne bez wprowadzania dodatkowej siły (żaden element regału nie są jest spawany!) oraz nietypowe dla produktów przemysłowych połączenie wysokiej jakości stali cynkowanej z estetyką i ciekawym designem. Być może ktoś zada pytanie: czy są to elementy, którymi można się zachwycać?

Otóż tak, poszczególne systemy regałów, szczególnie regały półkowe, są wykorzystywane są do eksponowania produktów na targach, prezentacji towarów w sklepach odzieżowych i obuwniczych, przechowywania dokumentacji w kancelariach, czy książek w domowych bibliotekach. Mogę dodać, że istnieje nawet specjalna linia produkcyjna, która wykorzystując podzespoły regałów, wykonuje meble ogrodowe i akcesoria outdoorowe, dla osób które gustują w stylu industrialnym.

Czym się zajmujemy?

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową systemów regałowych produkowanych przez włoskiego producenta METALSISTEM, którego jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na terenie Polski. Projektujemy, kompletujemy, montujemy. Prowadzimy magazyn dla stałych odbiorców i wykonujemy dla nich przedmontaż. Wykonujemy zabudowy regałowe hal produkcyjnych, hubów logistycznych, hurtowni internetowych i centrów dystrybucyjnych. Do indywidualnych projektów podchodzimy z otwartą głową, doradzamy i pomagamy w dostosowaniu zabudowy regałowej w danym magazynie, często korygujemy i konsultujemy sposób ekonomicznego, a przede wszystkim ergonomicznego zagospodarowania przestrzeni.

Cenimy sobie praktyczność i użyteczność rozwiązań, dlatego nasi klienci doceniają nasz dodatkowy wkład jakim jest doświadczenie dotychczas zrealizowanych projektów. Czasem wysłuchanie potrzeb klienta i jego odpowiedzi na kilka istotnych pytań: co i jak składuje, jak często przemieszcza towar, jak segreguje, czy ustawia kompletami, jak duża jest rotacja poszczególnych produktów. Dopiero to pozwala zbudować koncepcje, która częstokroć ewoluuje aż do zadowalającego rozwiązania. Z perspektywy czasu wiem, że od pierwszego pomysłu do zatwierdzenia projektu przewija się wiele alternatyw i dlatego intuicja podpowiada mi, by zawsze najpierw słuchać, potem projektować, budować i montować.