METALSISTEM projektuje i organizuje Twoją przestrzeń od 1970r.

metalsistem cbtc

ZAPOZNANIE

Dzień Dobry!

Witam wszystkich na naszej nowej stronie, choć tak naprawdę nowej odsłonie dotychczasowej strony, poświęconej regałom magazynowym. Pięć lat temu podjęliśmy razem z bratem decyzję o wprowadzeniu na polski rynek nowoczesnego, technologicznie zaawansowanego produktu, który ma zastosowanie niemal w każdej branży. Spotkałem się wtedy z sympatycznym zrozumieniem, choć bez porywczego entuzjazmu, jakie towarzyszy współcześnie nowym start-upom. Często byłem pytany o powód mojej radosnej fascynacji tak przyziemnym przedmiotem jakim jest regał – czy jest w nim coś zaskakującego, co przykuwa mój podziw? Na pewno ponadczasowa umiejętność odpowiedniego ukształtowania stali na zimno. Pozwala ona wzmocnić i usztywnić poszczególne elementy nośne bez wprowadzania dodatkowej siły (żaden element regału nie są jest spawany!) oraz nietypowe dla produktów przemysłowych połączenie wysokiej jakości stali cynkowanej z estetyką i ciekawym designem. Być może ktoś zada pytanie: czy są to elementy, którymi można się zachwycać?

Otóż tak, poszczególne systemy regałów, szczególnie regały półkowe, są wykorzystywane są do eksponowania produktów na targach, prezentacji towarów w sklepach odzieżowych i obuwniczych, przechowywania dokumentacji w kancelariach, czy książek w domowych bibliotekach. Mogę dodać, że istnieje nawet specjalna linia produkcyjna, która wykorzystując podzespoły regałów, wykonuje meble ogrodowe i akcesoria outdoorowe, dla osób które gustują w stylu industrialnym.

Czym się zajmujemy?

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową systemów regałowych produkowanych przez włoskiego producenta METALSISTEM, którego jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na terenie Polski. Projektujemy, kompletujemy, montujemy. Prowadzimy magazyn dla stałych odbiorców i wykonujemy dla nich przedmontaż. Wykonujemy zabudowy regałowe hal produkcyjnych, hubów logistycznych, hurtowni internetowych i centrów dystrybucyjnych. Do indywidualnych projektów podchodzimy z otwartą głową, doradzamy i pomagamy w dostosowaniu zabudowy regałowej w danym magazynie, często korygujemy i konsultujemy sposób ekonomicznego, a przede wszystkim ergonomicznego zagospodarowania przestrzeni.

Cenimy sobie praktyczność i użyteczność rozwiązań, dlatego nasi klienci doceniają nasz dodatkowy wkład jakim jest doświadczenie dotychczas zrealizowanych projektów. Czasem wysłuchanie potrzeb klienta i jego odpowiedzi na kilka istotnych pytań: co i jak składuje, jak często przemieszcza towar, jak segreguje, czy ustawia kompletami, jak duża jest rotacja poszczególnych produktów. Dopiero to pozwala zbudować koncepcje, która częstokroć ewoluuje aż do zadowalającego rozwiązania. Z perspektywy czasu wiem, że od pierwszego pomysłu do zatwierdzenia projektu przewija się wiele alternatyw i dlatego intuicja podpowiada mi, by zawsze najpierw słuchać, potem projektować, budować i montować.