METALSISTEM projektuje i organizuje Twoją przestrzeń od 1970r.

REGAŁY JEZDNE PRZESUWNE

Prezentujemy unikalny system półkowych regałów jezdnych (regałów przesuwnych) w dwóch wariantach zastosowań, przesuw boczny oraz regały wysuwane do przodu (typu cargo). Oferowane rozwiązanie jest cynkowane, lekkie, modułowe i dedykowane do biur oraz archiwizacji. Wysoka jakość produktu daje gwarancję trwałości i bezawaryjności. Przesuw ręczny pozwala na zaproponowanie najbardziej korzystnej ceny dla tego typu rozwiązań.

BEZAWARYJNOŚĆ

SWOBODNE PRZESUWANIE

regały ze stali cynkowanej

100% STAL CYNKOWANA

UNIKALNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ

REGAŁY PRZESUWNE MOBIEASY

SYSTEM Z RĘCZNYM PRZESUWEM BOCZNYM

regały jezdne do archiwum

Stabilne, estetyczne, funkcjonalne regały mobilne w bardzo dobrej cenie.

Unikalny system regałów przesuwnych, który nie wymaga ingerencji w posadzę. Prowadnice, które wytyczają tor jazdy wózka wykonane są ze stali cynkowanej i przytwierdzone są za pomocą dwustronnej taśmy montażowej. Tym samy cały system pozwala do swobodnego i bezkolizyjnego przemieszczania całej zabudowy w momencie zmiany miejsca jego przeznaczenia. Lekka konstrukcja pozwala na montaż w każdym mieszczeniu, nawet w najbardziej wąskich i trudnodostępnych miejscach centów miast, biur, magazynów, zapleczy sklepów, czy w zakładach produkcyjnych. MOBIEASY wykorzystywany jest również w zabudowie szatni oraz archiwum.

Uwarunkowanie techniczne systemu:

REGAŁY JEZDNE  MOBIFRONT

WYSUW RĘCZNY TYPU CARGO

archiwa producent warszawa

Dedykowany dla przemysłu, produkcji i magazynów e-commerce.

Ma szerokie zastosowanie w składowaniu w magazynach od lekkich i średnich ładunków po gabaryty do dużej masie. System umożliwia dostosowanie parametrów do indywidualnych potrzeb wielu branż, w szczególności w zakresie archiwizacji, kompletacji i magazynowania produktów branży e-commerce, serwisów i salonów samochodowych, hurtowni, sklepów i salonów sprzedaży. Funkcjonalność i szeroka gama rozwiązań pozwala na zastosowania w instalacjach profesjonalnych, przemysłowych ale także zabudowach indywidualnych zaplecza galerii handlowych, super marketów, garderób, garaży, czy piwnic. Dla osób ceniących estetykę industrialną idealnie sprawdzi się w zabudowie wnętrz loftów, jak i biur.

Atuty i przewaga konkurencyjna systemu::

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

POZOSTAŁE SYSTEMY REGAŁÓW PÓŁKOWYCH

REGAŁY PÓŁKOWE

REGALY POLKOWE SUPER123

Wysokiej jakości system regałów półkowych przeznaczony do zastosowań profesjonalnych, branży przemysłowej i magazynowej. Produkt dedykowany dla zabudowy wielopoziomowej w instalacjach antresol magazynowych półkowych. System kompatybilny i zintegrowany z regałami oraz komponentami regałów półkowych Super 1-2-3

Atuty systemu:
– System certyfikowany znakiem CE
– Max. obciążenie regału 4800kg
– Max. wysokość: 8000 mm
– Max. głębokość: 800 mm
– Max. Długość półko 1800 mm
– Dedykowany dla 2 i 3 poziomowych
instalacji

ANTRESOLE MAGAZYNOWE

regały magazynowe półkowe warszawa producent

System regałów typu long span przeznaczony dla dużych gabarytów oraz w miejscach gdzie występuję zapotrzebowanie na bardzo długie i głębokie półki. Cały system wykonany jest ze stali cynkowanej, gdzie wypełnieniem półek są panele cynkowane.

Atuty systemu:
– Skok półki co 33 mm
– Max. obciążenie regału 4800kg
– Max. głębokość: 1200 mm
– Max. Długość półki 3000 mm
– Wypełnienie półek stal cynkowana