METALSISTEM projektuje i organizuje Twoją przestrzeń od 1970r.

metalsistem cbtc

Regały półkowe – wysoki potencjał w prostych rozwiązaniach!

Regały półkowe – wysoki potencjał w prostych rozwiązaniach!

Regały półkowe?  Szukasz idealnych rozwiązań do swojego magazynu, archiwum, biura lub sklepu? Potrzebujesz uporządkować produkty, ale oczekujesz wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach? Ten system jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego regały półkowe to wysoki potencjał w prostych rozwiązaniach?

Jest to idealne narzędzie do magazynowania, przechowywania i archiwizowania wszelkiego rodzaju produktów. Ich wszechstronny i ergonomiczny charakter sprawia, że doskonale sprawdzają się praktycznie w każdej branży. Zastosowanie regałów półkowych zapewnia, że jakość i bezpieczeństwo przechowywania spotkają się z maksymalnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni jaką dysponuje Klient. Co wyróżnia regały półkowe na tle innych rozwiązań? Przede wszystkim ogromny potencjał jeśli chodzi o dostosowanie dostępnych elementów składowych do indywidualnych potrzeb Klienta. Każdy regał półkowy wychodzący z naszego magazynu jest zaprojektowany pod konkretny wymiar, a jego wyposażenie precyzyjnie dopasowane do wymagań i parametrów produktu, któremu ma posłużyć. . Najbardziej standardowe komponenty naszego systemu dostępne są na magazynie, a całą usługę projektowania i dostawy jesteśmy w stanie zrealizować w zaledwie 24 godziny!

Nasze regały półkowe wykonane są z wysokiej jakości stali cynkowanej, co jest gwarantem wieloletniego bezpieczeństwa jak również wyjątkowej trwałości w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego. Wielokrotnie zaginane, ocynkowane komponenty stalowe stosowane w naszych realizacjach zapewniają silną konstrukcję, a to z kolei sprawia, że z pozoru lekki regał półkowy zapewnia wyjątkowo dużą wytrzymałość na obciążenia i może być stosowany do magazynowania cięższych ładunków. Co niezwykle ważne, stabilność naszych regałów stanowi gwarancję bezpieczeństwa pracy w środowisku magazynowym. Z kolei ergonomia konstrukcji oraz zastosowanie dostępnych akcesoriów dodatkowych pozwala w prosty i komfortowy sposób ustawiać na półkach magazynowane produkty, co w rezultacie prowadzi do optymalizacji warunków pracy.

Regały półkowe – wysoki potencjał w prostych rozwiązaniach!

Wszechstronne możliwości regałów półkowych

Dostępne rozwiązania systemowe pozwalają każdorazowo na stworzenie unikalnego regału półkowego, który doskonale sprawdzi się zarówno w warunkach typowo produkcyjnych, np. magazynach wysokiego składowania, archiwach, serwisach samochodowych, punktach sprzedaży opon ale również w warunkach wymagających zdecydowanie wyższej estetyki jak np. w sklepach, salonach sprzedaży detalicznej, galeriach handlowych. Coraz częściej regały półkowe dzięki swojemu industrialnemu charakterowi doskonale wpasowują się również w prywatne wnętrza loftowe oraz przestrzenie biurowe tworząc w nich niepowtarzalny klimat. Regały półkowe, dzięki zastosowaniu w nich systemu modułowego, są niezwykle łatwe i szybkie w montażu. Korzystając z dostępnych przejrzystych instrukcji montażowych, każdy użytkownik z powodzeniem poradzi sobie z ich złożeniem w miejscu docelowym i szybko odmieni swoją przestrzeń. Innowacyjne rozwiązania techniczne oraz szeroka gama różnorodnych akcesoriów uzupełniających sprawiają, że każdemu regałowi półkowemu można nadać indywidualny wygląd i wysoką funkcjonalność.

Dzięki szerokiej palecie parametrów systemu możemy dobrać go do potrzeb składowanego towaru zarówno pod kątem wymiarów jak i oczekiwanych obciążeń. W zależności od branży docelowej, system regałów półkowych oferuje odpowiednie wypełnienie półek. W katalogach dostępne są półki stalowe/metalowe pełne oraz perforowane, panele plastikowe perforowane dla lekkich i średnich obciążeń (również z przeznaczeniem dla chłodni i mroźni), a także półki rolkowe, które pozwalają na stworzenie systemu grawitacyjnego. Doskonałym dodatkiem pozwalającym na oddzielenie różnych produktów w ramach jednej półki są z kolei specjalne separatory półkowe, w stabilny sposób montowane do konstrukcji półki. Występują w różnych typach i wymiarach w zależności od przeznaczenia projektowanego regału. Rewelacyjnym rozwiązaniem, chociażby przy przechowywaniu nawet najdrobniejszych materiałów luzem są z kolei wysuwane szuflady magazynowe. Dzięki zastosowaniu wspomnianych wcześniej separatorów można zapomnieć o dodatkowych boksach, pudełkach czy pojemnikach. Istotną cechą systemu jest możliwość stosowania przestrzennego układu regałów, co pozwala na optymalne wykorzystanie każdego dostępnego miejsca, chociażby zagospodarowanie narożników. Możliwe są układy regałów łączące półki w literę L, U oraz T ale tak naprawdę indywidualny projekt może zawierać inne możliwości dedykowane konkretnym potrzebom.

System regałowy to również szeroka gama drobnych detali i akcesoriów, które mają istotny wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa i stabilności proponowanych rozwiązań takich jak klamry umożliwiające kotwienie regałów do ściany lub łączenia ich górą nad alejkami.

Jak widać, regały półkowe to niekończąca się gama możliwości i innowacyjnych sposobów zagospodarowania przestrzeni. W połączeniu z trwałością, stabilnością i bezpieczeństwem stosowania, stanowią produkt wręcz bezkonkurencyjny na rynku.

Sprawdź naszą ofertę i Sklep internetowy