METALSISTEM projektuje i organizuje Twoją przestrzeń od 1970r.

metalsistem cbtc

Regały metalowe

Regały metalowe półkowe posiadają niezliczone możliwości zastosowania praktycznie w każdej branży. System 1-2-3, który oferujemy naszym Klientom zaspokoi indywidualne potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego inwestora! Wszystko dzięki modułowości i różnorodności dostępnych rozwiązań.

Regały metalowe – magazynowanie na najwyższym poziomie!

System 1-2-3, jego innowacyjne elementy składowe i dostępne akcesoria doceniają dystrybutorzy z wielu branż zróżnicowanych pod względem magazynowanych produktów.

Regały metalowe to niezastąpione narzędzie w branży magazynowej. Szeroka paleta dostępnych półek, separatorów, a także różne warianty dopuszczalnych obciążeń pozwalają na wykorzystanie ich do magazynowania zarówno produktów drobnych jak i tych o większych gabarytach. Dzięki naszym regałom, Twoje produkty będą uporządkowane ale jednocześnie dostępne na wyciągnięcie ręki. Dla elementów drobnych i przechowywanych luzem posiadamy w ofercie unikalne rozwiązanie, który jest nowoczesnym zamiennikiem dla pojemników i kuwet ustawianych na półkach. Mowa o półkach kontenerowych – są to wygodne kontenery stalowe montowane w konstrukcji regału zamiast klasycznej półki z możliwością dodatkowego zastosowania separatorów.

Regały metalowe dla branży sprzedażowej

       Wyposażenie sklepów to kolejne idealne zastosowanie dla modułowego systemu regałów metalowych. Tutaj możliwości są totalnie nieograniczone. Dzięki stosowaniu unikalnych rozwiązań możliwe jest wizualne urozmaicenie każdej przestrzeni sklepowej przy jednoczesnym zachowaniu cech przechowywania na najwyższym poziomie. Estetyczny wygląd naszych regałów nadaje miejscu loftowego charakteru, a to przecież nurt coraz częściej wykorzystywany przy projektowaniu biur, salonów sprzedaży i sklepów.

Jednym z rozwiązań w ramach regałów metalowych jest zastosowanie drążków na ubrania wiszące. Możliwość regulacji wysokości półek pozwala na dostosowanie parametrów wnęk do wielkości ubrań. Dzięki temu świetnie sprawdzą się także dla odzieży dziecięcej z zachowaniem maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Możliwe jest dowolne przeplatanie modułów. W ramach jednego regału metalowego możemy zaprojektować przechowywanie ubrań wiszących oraz układanych na półkach, co znacząco urozmaica wyposażenie salonu odzieżowego. Dostępne akcesoria pozwalają na eksponowanie przy pomocy Systemu 1-2-3 nie tylko ubrań. Doskonale sprawdzi się także jako ekspozycja dla butów, sprzętu sportowego, np. nart lub desek snowboardowych oraz wszelkich drobniejszych gadżetów. Wszystko uzależnione jest od dostępnej przestrzeni i specyfiki produktu, a niewątpliwą zaletą systemu jest możliwość wykorzystania szerokiej palety akcesoriów do zaspokojenia potrzeb inwestora. Pozwala to na stworzenie unikalnego wnętrza, wyróżniającego się na tle innych. W ramach naszego systemu doradzamy, projektujemy i wyposażamy zaplecza dla sieci handlowych oraz butików w galeriach handlowych.

Regały metalowe to bezkonkurencyjne rozwiązanie w szeroko rozumianej branży sprzedażowej, nie tylko odzieżowej ale również spożywczej, budowlanej, przemysłowej i innych. Możliwość efektownej ekspozycji produktów przy zachowaniu maksymalnej przestrzeni to przecież podstawa prawidłowego funkcjonowania każdego salonu czy sklepu.

Inne ciekawe możliwości regałów metalowych

Regały metalowe znaleźć można praktycznie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przechowywania dokumentów, książek, akt na szeroką skalę. Dlatego też tak często projektujemy regały dla wyposażenia bibliotek i archiwów. Regały wykonane z płyty wiórowej już dawno przeszły do historii, a nowoczesne regały metalowe stworzyły nową najwyższą jakość w archiwizacji. Nasz System 1-2-3 umożliwia optymalizację projektu konkretnego archiwum. Szeroka paleta parametrów półek i akcesoriów pozwala na dostosowanie rozwiązań do sposobu archiwizowania dokumentów (segregatory lub pudła). Dla działalności archiwalnej oferujemy również nowoczesne systemy regałów przesuwnych (MOBIEASY) oraz wysuwanych (MOBIFRONT).

Bardzo ciekawe jest również wykorzystanie regałów metalowych w chłodniach i mroźniach. W ramach naszego systemu dysponujemy bowiem półkami FROST. Są one wypełnione perforowanymi panelami przeznaczonymi do funkcjonowania w środowisku o temperaturze poniżej 0 stopni Celsjusza.

Szerokie możliwości regały metalowe odnajdują również w farmacji. Apteki, w których porządek i segregacja leków to przecież podstawa bezpieczeństwa, korzystają na szeroką skalę z regałów wyposażonych w szuflady. Można w nich swobodnie przechowywać wszelkie farmaceutyki, zapewniając im ochronę przed światłem, a także porządkować chociażby alfabetycznie.

Ciekawym projektem, który tylko potwierdza wszechstronność naszych regałów metalowych była realizacja regałów ze specjalnie dopasowanymi do produktu głębokimi półkami. Stanowiły one idealne rozwiązanie do przechowywania tekstyliów i rolek z tkaninami. Zastosowanie odpowiednich odbojników stalowych pozwoliło na wyeliminowanie potencjalnych uszkodzeń tkanin i dostosowanie projektu do indywidualnych wymagań klienta.

Coraz częściej, co bardzo nas cieszy, regały metalowe trafiają do przestrzeni mieszkalnych. Stanowią doskonałe uzupełnienie dla industrialnych loftowych wnętrz, idealnie współgrając zarówno z czarnymi kutymi elementami wystroju ale również z ciepłym postarzanym drewnem lub cegłą.

Poznaj szczegóły

Kup online