METALSISTEM Producent regałów metalowych od 1970r.

Przechowywanie ubrań: regały dla sieci handlowych

regały na odzież używaną

Regały magazynowe METALSISTEM cechują się dużą wszechstronnością, dzięki czemu sprawdzają się w wielu branżach. Ich zastosowanie to m.in. przechowywanie ubrań – nasza firma wyposaża w systemy regałowe sieci handlowe, które poszukują efektywnych rozwiązań w zakresie składowania odzieży na zapleczach salonów w galeriach i parkach handlowych. W tym celu wykorzystujemy ogromny potencjał systemu Super 1-2-3, który wyróżnia się szeroką paletą parametrów półek oraz dostępnych akcesoriów. Jeśli interesują Cię regały na odzież idealnie dopasowane do potrzeb Twojej działalności, zapraszamy do dalszej lektury.

Przechowywanie ubrań z systemami regałowymi METALSISTEM

CBTC, jako oficjalny przedstawiciel marki METALSISTEM w Polsce, oferuje klientom szereg rozwiązań dostosowanych do indywidualnych wymagań w zakresie składowania. Naszą specjalizacją jest m.in. kompleksowa obsługa sieci handlowych posiadających zaplecza w galeriach handlowych. W ramach współpracy doradzamy, projektujemy i dostarczamy klientom systemy regałowe, które umożliwiają przechowywanie odzieży, obuwia oraz różnego rodzaju akcesoriów modowych.

Realizując projekty dla branży odzieżowej, korzystamy z możliwości systemu regałów magazynowych Super 1-2-3. To bardzo wszechstronny produkt, który cechuje się m.in.:

   • najszerszą na rynku polskim paletą parametrów półek w zakresie długości, głębokości oraz dopuszczalnych obciążeń,

   • doskonałą jakością – regały są wykonane w 100% ze stali cynkowanej,

   • najszybszym czasem montażu i relokacji regałów,

   • szybką i łatwą możliwością rozbudowy lub zmiany poziomu półek,

   • dużą liczbą dostępnych akcesoriów.

  Odkryj możliwości naszych regałów na odzież

  Jeśli chcesz wyposażyć zaplecze w system przechowywania odzieży idealnie dopasowany do rodzaju i parametrów składowanego towaru, regały Super 1-2-3 to odpowiedni wybór. Nasza firma oferuje klientom innowacyjne regały półkowe oraz regały z drążkami na wieszaki. W zależności od rodzaju przechowywanych produktów, możemy zaproponować Ci regały wyposażone w półki na różnych poziomach lub określoną liczbę drążków umieszczonych na danej wysokości. Jesteśmy również w stanie połączyć obie te funkcje w ramach jednego systemu. Projektując regał na odzież, obuwie lub akcesoria, każdorazowo bierzemy pod uwagę dostępną przestrzeń magazynową, rodzaj towaru oraz preferencje klienta w zakresie składowania.

  Ze względu na wszechstronność systemu Super 1-2-3 możliwe jest stworzenie rozwiązania w pełni dopasowanego do indywidualnych potrzeb sieci handlowej. Świetnym przykładem są dostępne u nas półki o długości 1350 mm, które idealnie nadają się do przechowywania pudełek na buty. Dzięki temu sklepy i sieci obuwnicze mogą liczyć na doskonałą organizację zaplecza i maksymalne wykorzystanie wolnej powierzchni.

  W CBTC projektujemy regały półkowe i regały na odzież wiszącą w formie systemów stacjonarnych oraz jezdnych. W tym miejscu warto podkreślić unikalność regałów jezdnych METALSISTEM. To solidne, a jednocześnie lekkie konstrukcje, które nie wymagają ingerencji w posadzkę i mogą łączyć funkcję składowania na półkach, jak i drążkach w jednym regale.

  Systemy przechowywania odzieży – jak wygląda współpraca z naszą firmą?

  Nasza firma ma duże doświadczenie w obsłudze sieci handlowych. W ramach współpracy zapewniamy profesjonalne doradztwo, projektowanie, dostawę i montaż regałów. W wielu przypadkach przygotowujemy prototypy systemów, co umożliwia nam tworzenie indywidualnych standardów dla sieci. Realizujemy projekty na terenie całej Polski i UE.

  Decydując się na naszą ofertę klienci inwestują nie tylko w doskonałą jakość produktu, ale również wysokie standardy obsługi. Warto podkreślić, że:

    • oferujemy rozwiązania bezpośrednio od producenta i zapewniamy najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości,

    • nasze produkty są dostępne z magazynu, co przekłada się na szybką realizację zamówień (projekt i dostawa nawet w 48h),

    • system Super 1-2-3 zapewnia krótszy o 30% czas montażu.

   Efektywne składowanie odzieży – podsumowanie

   Sposób przechowywania odzieży na zapleczach sklepów i butików w galeriach oraz parkach handlowych ma ogromne znaczenie dla efektywności procesów magazynowych. Planując składowanie towaru, należy uwzględnić takie czynniki, jak rodzaj składowanego produktów i dostępną przestrzeń. Na tej podstawie możliwe jest stworzenie systemu o parametrach dostosowanych do indywidualnych potrzeb i specyfiki działalności.

   Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat systemów magazynowych METALSISTEM dla branży odzieżowej, skontaktuj się z nami. Sprawdź też inne rozwiązania dostępne w ofercie – oprócz regałów półkowych naszą specjalizacją są również regały paletowe.