Najlepsze regały magazynowe według rankingu TOP 5 – onet.pl 

Producent regałów magazynowych od 1970r.

Producent regałów magazynowych od 1970r.

Systemowe rozwiązania wyposażenia magazynów. Bezpośrednio od producenta, dostępne w 24h z magazynu.

Indywidualne doradztwo i projektowanie.

3 tygodnie produkcji dla projektów indywidualnych.

Wszechstronne rozwiązania dla Twojego archiwum.
Certyfikowany i bezpieczny system, dostępny w 24h.

Bezpieczne i efektywne magazynowanie opon. Wyposażamy warsztaty, serwisy oraz salony samochodowe.

Unikalne systemy półkowych regałów przesuwnych.
Ekonomiczny system, nie wymaga kotwienia do posadzki.

Systemy regałów przeznaczonych do składowania ręcznęgo. Rozwiązania dostosowane do każdej branży.

Realizacja na czas

REALIZACJA NA CZAS

Terminowość ponad wszystko

Solidne i trwałe systemy

SOLIDNE I TRWAŁE SYSTEMY

Modułowe rozwiązania na lata

Profesjonalna obsługa

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Doradzamy i projektujemy z pasją

Gwarancja 5 lat

GWARANCJA 5 LAT*

Pewna jakość i bezpieczeństwo

Satysfakcja

SATYSFAKCJA

4 tys. zadowolonych Klientów

POTRZEBUJESZ DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

cbtc producent regałów magazynowych

POTRZEBUJESZ
DORADZTWA LUB PROJEKTU?

Zostaw nam swój numer telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

NASZE REALIZACJE

Realizacja magazynu e-commerce dla lidera branży perfumeryjnej
PANATTONI PARK WARSAW NORTH
1700 regałów półkowych z separatorami, 50780 lokalizacji

NASZE REALIZACJE

Realizacja dla magazynu e-commerce dla hurtowni elektronarzędzi

TOOLBOX.PL SP. Z O.O.

Antresola magazynowa 0+1, 650 półek, 1950 lokalizacji

NASI KLIENCI

KUP ONLINE W 

CBTC24 SKLEP Z REGAŁAMI MAGAZYNOWYMI
regały na opony bestseller cbtc

578.55 zł Brutto (z VAT)

DOSTAWA GRATIS
REGAŁ MAGAZYNOWY

725.12 zł Brutto (z VAT)

DOSTAWA GRATIS

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 • Wiedza o produkcie i personalizacja. To producent regałów magazynowych ma pełną widzę w zakresie dostępnych systemów i rozwiązań wyposażenia magazynów. CBTC analizuje dokładnie potrzeby swoich Klientów i przygotowuje projekty wyposażania magazynów w oparciu o różne systemy magazynowe.
 • Jakość i gwarancja. Kupując regały w CBTC masz pewność co do jakości wykonania. Nasze systemy produkowane są od 1970 r. w oparciu o certyfikowaną, powtarzalną produkcję, najwyższej jakości stal cynkowaną oraz własne linie produkcyjne. Realizując w CBTC kompleksowe projekty wraz z montażem otrzymasz 5 letnią gwarancję.
 • Doradztwo techniczne i projektowe. Producent regałów magazynowych ma najszerszą, specjalistyczną wiedzę nt. oferowanych rozwiązań co przekłada się na profesjonalne wsparcie techniczne oraz stworzenie indywidualnego projektu zabudowy pod konkretne potrzeby Klienta. CBTC posiada własne biuro projektowe oraz zaplecze działów badań i rozwoju METALSISTEM. Dzięki temu realizujemy najbardziej wymagające projekty.
 • Bezpieczeństwo i efektywność. CBTC ma doświadczenie w projektowaniu kompleksowych, bezpiecznych rozwiązań, które poprawiają efektywność operacyjną magazynu, ułatwiają łatwy dostęp do przechowywanych towarów. Kupując w CBTC masz pewność, że otrzymane regały są solidne, bezpieczne i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.
 • Dostępność części zamiennych. W momencie rozbudowy lub zmiany aranżacji magazynu odpowiednie działy CBTC są nieocenionym wsparciem w zakresie rekonfiguracji systemów regałowych, wykonaniem dokumentacji technicznej oraz wyceny niezbędnych podzespołów. CBTC posiada magazyn centralny i zabezpiecza swoich klientów w części zamienne oraz elementy rozbudowy wyposażenia magazynów.
 • Transparentność, relacje i zaufanie. Nawiązanie współpracy z producentem regałów magazynowych przynosi wymierne korzyści w jednorazowych zakupach jak i długoterminowej współpracy. W CBTC jesteśmy pewni naszych rozwiązań, tworzymy projekty solidne i bezpieczne na lata.
 • Nowy produkt i jego skalowalność. Bezpośrednio od producenta otrzymujesz produkt nowy, a wraz z nim pełną dokumentacją techniczną oraz wsparcie na każdym etapie użytkowania. CBTC ma pełną wiedzę nt. budowy systemów magazynowych, jest wstanie etapować realizację w oparciu o przygotowane rozwiązania oraz profesjonalnie przeprowadzić serwis i wymagane przeglądy techniczne.
 • Cena. CBTC reprezentuje bezpośrednio produkcję METALSISTEM, która swoją sprzedaż realizuje poprzez autoryzowanych partnerów. CBTC będąc oficjalnym przedstawicielem METALSISTEM oferuje ceny producenta, które nie są obarczone dodatkowymi marżami narzucanymi przez dystrybutorów i pośredników.
 • Kontrola procesu zamówienia. CBTC ma pełną kontrolę nad procesem projektowania i realizacji zamówienia, niezależnie, czy jest produkowane na indywidualne zlecenie, czy realizowane w oparciu o dostępne podzespoły z magazynu.
 • Montaż producenta. Zlecając kompleksową realizację projektu wraz z montażem wyposażenia magazynu otrzymujesz 5 letnią gwarancję. Sam proces montażu jest zintegrowany z nadzorem dostawy i rozładunku. Dbamy by wszystkie te etapy były wykonane terminowo i profesjonalnie.

Jest kilka kluczowych aspektów ma których warto zwrócić uwagę przy wyborze producenta regałów magazynowych. Najważniejsze z nich to:

 1. Doświadczenie i renoma:
 • Historia firmy. Sprawdź jak długo producent regałów prowadzi swoją działalność, na jakich rynkach i czy faktycznie jest producentem. Wszystkie te aspekty mają wpływ na transparentność, stabilność i doświadczenie.
 • Opinie i referencje – poproś o referencje i przeczytaj opinie o producencie. Jeśli to możliwe odwiedź producenta, obejrzyj jego showroom lub poproś o wizytę referencyjną w miejscu instalacji regałów. Pozwoli Ci to zweryfikować ocenę produktu i usługi.
 1. Jakość produktów:
 • Materiał wykonania. Zwróć uwagę na używane materiały do produkcji regałów. Stal cynkowana daje gwarancję solidności i jakości wykonania i jest kluczowa dla długowieczności regałów.
 • Certyfikaty i normy. Upewnij się jakie certyfikaty posiada wybrany przez Ciebie system, poproś o deklarację zgodności i dokumentację techniczną od dostawcy. Sprawdź, czy produkcja jest certyfikowana.
 • Historia produktu. Poproś o informację od kiedy produkt jest produkowany, jaka wygląda możliwość jego rozbudowy lub rekonfiguracja systemu w przyszłości.
 1. Asortyment i elastyczność:
 • Różnorodność oferty: Producent regałów magazynowych powinien zapewnić szeroki wachlarz oferowanych rozwiązań, które pozwolą maksymalnie dostosowanie regałów do Twoich potrzeb.
 • Personalizacja i wszechstronność: Poproś producenta regałów o alternatywne rozwiązania wyposażenia Twojego magazynu, które maksymalizują wykorzystanie przestrzeni bez straty miejsca.
 1. Wsparcie techniczne i serwis:
 • Wiedza. Producenci mają pełną wiedzę nt. oferowanych produktów, ich możliwości i warunków technicznych.
 • Doradztwo i projekt. Warci uwagi producenci regałów magazynowych opierają swoje realizacje o przeprowadzony wywiad i indywidualny projekt, który gwarantuje dobór odpowiednich rozwiązań.
 • Montaż i wsparcie sprzedażowe. Upewnij się, że producent gwarantuje fachowy montaż, serwis posprzedażowy oraz dostępność części.
 1. Koszty i warunki zakupu:
 • Cena. Cena uzależniona jest od jakości oferowanego produktu. Upewnij się, że kupujesz faktycznie to co potrzebujesz. Niska cena oznacza często niską jakość.
 • Warunki finansowania. Sprawdź możliwości sfinansowania projektu poprzez leasing.
 • Umowa i warunki realizacji. Zadbaj o transparentność współpracy i podpisz umowę z producentem. Upewnij się za co odpowiada dostawca i zamawiający.
 1. Terminowość:
 • Termin realizacji. Producent często określa termin realizacji po wpłacie zaliczki, jeśli produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Kupując produkt z magazynu upewnij się o dokładnym dniu realizacji oraz warunki jakie musisz spełnić w momencie dostawy.
 • Transport i montaż. Zapytaj o możliwość odbioru własnego zamówionego produktu oraz możliwe opcje dostawy. Uzgodnij precyzyjnie termin montażu. Opóźnienia mogą wpłynąć na Twoje operacje magazynowe.

Zamawiający regały magazynowe ma kilka kluczowych obowiązków, które musi spełnić decydując się na zakup nowych systemów bezpośrednio od producenta. Oto najważniejsze z nich:

1. Ocena potrzeb – Dokładne określenie Twoich potrzeb ma kluczowe znaczenie w doborze systemu składowania. Analizując rozwiązania musisz przygotować się na odpowiedzi na pytania takie jak:

 • Co chcesz składować?
 • Jakie warunki ma spełniać przechowywany towar?
 • Jakie parametry ma składowany towar (wymiary, wagi)?
 • Jak wygląda proces logistyczno-magazynowy w Twojej firmie?
 • Czy są szczególne wymagania dla posadowienia regałów magazynowych ze strony p. poż. i BHP?

2. Niezbędne materiały do wykonania projektu:

Producent każdorazowo poprosi Cię o dostarczenie projektu przestrzeni magazynowej w postaci pliku .dwg lub .pdf. Jeśli nie posiadasz dokumentacji technicznej obiektu, wykonaj pomiar własnoręcznie, skróci to czas przygotowania projektu i ograniczy dodatkowe koszty.

3. Określenie wymagań dotyczących miejsca montażu:

Producent regałów magazynowych w swojej ofercie zastrzega, że jakość posadzki zapewnia kupujący. Upewnij się, że Twoja posadzka jest równa i wypoziomowana oraz wolna od wszelkich kolizji. Sprawdź projekt posadowienia regałów względem siatki dylatacji.

4. Wybór systemu regałów magazynowych:

Dobór systemu składowania ma ogromny wpływ na efektywność pracy magazynu. Przed wyborem rozwiązania odwiedź producenta, „dotknij” rozwiązania, które Ci oferuje.

5. Weryfikacja miejsca montażu:

Przed przyjazdem ekipy montażowej upewnij się, że lokal jest odpowiednio przygotowany do wykonania planowanych prac. Oto warunki producenta regałów magazynowych dla sprawnego wykonania montażu:

 • posadzka musi być czysta i wolna od przeszkód na całym obszarze montażu regałów
 • powierzchnia musi być odpowiednio oświetlona światłem górnym, sucha i wolna od wilgoci
 • ekipa montażowa musi mieć dostęp do toalet, energii elektrycznej oraz kontenerów na odpady
 • jeśli rozładunek towaru jest po stronie zamawiającego, regały muszą być złożone w miejscu montażu
 • wymagana temperatura dla montażu regałów magazynowych to +10 do +30 stopni celcjusza
 • jeśli montaż będzie odbywał się z ingerencją w posadzkę i ściany, na czas montażu przygotuj plan instalacji elektrycznej

Ważne: niespełnienie któregokolwiek z powyższych warunków może skutkować odmową montażu, powodować zmianę terminu i dodatkowe koszty realizacji projektu.

6. Przestrzeganie warunków umowy:

Chcąc uniknąć dodatkowych kosztów, precyzyjnie przeczytaj umowę zakupu, dostawy i montażu regałów magazynowych. Zwróć uwagę na obowiązki zamawiającego i jeśli masz wątpliwości w jakimkolwiek zakresie, skontaktuj się z producentem.

7. Przeszkolenie personelu i dokumentacja:

Poproś producenta o niezbędne dokumenty, które pozwolą prawidłowo i bezpiecznie użytkować regały magazynowe. To inwestor odpowiada za przeszkolenie personelu, który pracuje w magazynie i ma dostęp do regałów.

8. Bieżące i okresowe przeglądy techniczne:

Przeglądom i regularnym inspekcjom powinny podlegać wszystkie typy regałów magazynowych, niezależnie od ich rodzaju i przeznaczenia. Inspekcje te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania, wykrywanie potencjalnych uszkodzeń i zapobieganie wypadkom. Przestrzeganie zaleceń w zakresie technicznych przeglądów ma wpływ na udzieloną gwarancję producenta i jest obowiązkiem inwestora.

WARTO WIEDZIEĆ

Producent regałów magazynowych i systemów regałowych

METALSISTEM to ponad 50 lat obecności na rynku międzynarodowym jako producent regałów magazynowych. Autorski park maszynowy oraz lata doświadczeń pozwalają METALSISTEM na produkcję najbardziej innowacyjnych systemowych regałów magazynowych, które wykonane są w 100% ze stali cynkowanej oraz regałów sklepowych pod marką SIDAC. Będąc europejskim liderem rynku, Grupa METALSISTEM prowadzi sprzedaż w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach i zapewnia najkrótsze czasy realizacji produkcji regałów magazynowych. Cieciera BTC jest oficjalnym przedstawicielem marki w Polsce i dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania dla składowania ręcznego i paletowego bezpośrednio od producenta.

Producent regałów magazynowych od 1970 r. – unikalność i wysoka jakość produkcji

Ciągłe doskonalenie produkcji regałów magazynowych poparte licznymi patentami pozwala METALSISTEM na oferowanie rozwiązań najwyższej jakości i unikalnych w swojej dziedzinie. Liczne zgromadzone certyfikaty w zakresie produkcji regałów w ramach poszczególnych systemów oraz bieżąca współpraca z jednostkami i instytutami naukowymi plasuje METALSISTEM w czołówce wiodących producentów regałów i wyposażenia magazynów na całym świecie.

Warto podkreślić, że METALISTEM to producent regałów z długą tradycją. Systemy regałowe marki są obecne na rynku od ponad 50 lat, nieustannie aktualizowane oraz uwspółcześniane. Wszystko po to, by mogły sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Współpraca z CBTC w zakresie międzynarodowej sprzedaży regałów

CBTC, będąc partnerem METALSISTEM, specjalizuje się w kompleksowych opracowaniach projektów i z powodzeniem wdraża regały magazynowe oraz antresole magazynowe dla wielu branż w kraju i za granicą. Fundamentem tej współpracy jest know how CBTC bazujący na doświadczeniach w wyposażeniu magazynów oraz cztery komponenty:

 • silna pozycja METALSISTEM jako pewnego i wiodącego producenta regałów magazynowych,
 • unikalność oraz wszechstronności systemów i rozwiązań magazynowych METALSISTEM,
 • rzetelność i indywidualne podejście CBTC w zakresie obsługi klienta i znajomości specyfiki działalności wielu branż,
 • prowadzony przez CBTC magazyn centralny produktów METALSISTEM w Siedlcach.

Korzyści we współpracy z oficjalnym przedstawicielem producenta METALSISTEM

Regały półkowe i regały paletowe to inwestycja na lata. Dlatego na pierwszym miejscu dla każdego inwestora ważny jest dobór odpowiedniego rozwiązania pod względem jakości i ceny. Istotne jest, by wybór padł na unikalny i wszechstronny system regałowy, który da pewność klientowi, że faktycznie płaci za to, czego potrzebuje. Kolejną korzyścią jest dostępność produktu, czyli pewność, że w każdym momencie istnieje możliwość rozbudowy lub zmiany zakupionych systemów. Ostatecznie to kompetentna i profesjonalna współpraca decyduje o finalnej decyzji zakupowej.

CBTC, będąc oficjalnym przedstawicielem producenta regałów magazynowych, spełnia wszystkie powyższe oczekiwania rynku, każdorazowo obsługując indywidualnie każdego klienta. Zapewniamy dużą konkurencyjność oferty, szeroki wybór rozwiązań i fachową obsługę. Co więcej, gwarantujemy klientom sprawną realizację zamówień na regały metalowe – w 48 godzin dla produktów dostępnych w magazynie i 3 tygodnie dla dużych projektów. Wyposażenie magazynów ze wsparciem naszego zespołu to bezpieczny i pod wieloma względami opłacalny wybór, który pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Dostarczamy rozwiązania, specjalizujemy się w produkcji i wyposażaniu w systemy regałowe

Na wysoce konkurencyjnym rynku warto zwrócić uwagę, że producent regałów metalowych METALSISTEM jest liderem w segmencie produkcji regałów oraz antresol magazynowych. CBTC, jako partner marki, specjalizuje się w projektowaniu i kompleksowych realizacjach wyposażenia magazynów branży e-commerce, we współpracy z klientami sieciowymi zarówno w branży autoryzowanych salonów samochodowych, jak i sieci odzieżowych. Nasza oferta obejmuje systemy regałów magazynowych o szerokim zastosowaniu, w tym:

Klienci indywidualni mogą również wyposażyć swoją przestrzeń w systemy magazynowe – regały dostępne od ręki za pośrednictwem sklepu www.cbtc24.pl.

Jeśli interesują Cię solidne regały magazynowe, producent METALSISTEM to odpowiedni wybór. Produkty marki są wykonane w 100% ze stali cynkowanej i umożliwiają dostosowanie ich do wymagań różnych branż, w tym do składowania niestandardowych produktów. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów – nasz zespół służy pomocą!

Dlaczego my?