Projekty:

1. CBTC oficjalnym przedstawicielem włoskiej marki Metalsistem w Polsce.

Metalsistem SpA. założona w 1968 roku specjalizuje się projektowaniem i produkcją rozwiązań dla przemysłu magazynowego. Głównym obszarem działalności jest produkcja systemów i rozwiązań magazynowych w zakresie regałów lekkiego i ciężkiego składowania. Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w mieście Rovereto we Włoszech. Przedstawicielstwa spółki znajdują się na całym świecie. Od 2016 oficjalnym przedstawicielem w Polsce jest Cieciera BTC Sp. z o.o., która uruchomiła salon sprzedaży i magazyn główny w mieście Siedlce, woj. mazowieckie.

2. CBTC partnerem PPG Coatings Poland Sp. z o.o.

Koncern PPG Industries to światowy producent powłok antykorozyjnych i specjalistycznych, dekoracyjnych, przemysłowych, chemikaliów oraz szkła i włókna szklanego. W ramach partnerstwa Cieciera BTC Sp. z o.o. zajmuje się działalnością handlową i doradczą w doborze systemów antykorozyjnych dla przemysłu energetycznego, chemicznego, stoczniowego, ochrony środowiska i obiektów użyteczności publicznej.

2. CBTC eksporterem krat pomostowych pod marką CBTC Gratings.  

Dzialalność handlowa w zakresie eksportu krat pomostowych dla partnerów w krajach Maghrebu oraz obszaru półwyspu Bałkańskiego.

contact@cbtc.pl

phone +48 799 801 777

phone +48 781 691 777

Cieciera BTC Ltd. seated in Warsaw
ul. Sarmacka 1B/104, 02-972 Warszawa
is registered in the Register of Entrepreneurs
in Warsaw 13th Commercial Division
of the National Court Register